Wpis z mikrobloga

Dawno nie widziałem tak dobrego, charyzmatycznego bohatera na ekranie. Pierwszy sezon Fargo to mistrzostwo, jeśli ktoś nie oglądał, to zachęcam z całego serca.

Because some roads you shouldn’t go down. Because maps used to say, “There be dragons here.“ Now they don’t. But that don’t mean the dragons aren’t there.


#seriale #fargo
f.....i - Dawno nie widziałem tak dobrego, charyzmatycznego bohatera na ekranie. Pier...

źródło: comment_V3yKETvx0LRdKF1qU1iCzZXTtNvieKIJ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ignore48: Zacząłem oglądać drugi sezon, ale mnie strasznie znudził. Zasnąłem po 20 minutach. Warto jednak się zmusić i przebrnąć przez to?
Który z tych sezonów Ci się najbardziej spodobał?
  • Odpowiedz
@fanki: Wróć, w powyższym wpisie chodziło mi o sezon 2. Warto przeczekać, bo będzie się działo. Zwróć uwagę, czy w scenie w knajpie jak bracia będą kupować łakocie i pobiją konkurentów padną odniesienia do bogów słowiańskich, Na Swaroga! etc. mnie to powaliło :D
Trzeci też ma swoje fajne smaczki, tych dwóch rusków z mafii etc. jest moc.
  • Odpowiedz
@fanki: Też na początku odpadłem od drugiego sezonu. Pierwszych kilka odcinków się ciągnie trochę.
Ale koniec końców jakbym miał podsumować to chyba nawet podobał mi się bardziej od pierwszego.

  • Odpowiedz
No Malvo kozak ale ogolnie cale Fargo jest pelne charakternych postaci. Grimli na poczatku #!$%@? a na koncu jednak strzelil. No i tez przemiana Lestera na przestrzeni calego serialu. Watek z Krolem Supermarketow i plagami egipskimi tez swietny. Moj #rozowypasek nie zna serialow i wlssnie ostatnio ja zapoznalem z Fargo to tez pod wrazeniem Malvo byla. Pozdro z fartem Mirku.
  • Odpowiedz
@fanki W sensie mowie tylko o 1 sezonie. Drugi tez widzialem i jeszcze lepszy. Ale to juz xaslufa tego jak tworcy oddali klimat lat 90. Kolory muzyka. Cos pieknego.
  • Odpowiedz