Wpis z mikrobloga

@ktojestkto: Jakieś monstrum co zapewne po imprezach w domu płacze do poduszki bo jest sama i nie może sobie znaleźć żadnego chłopaka bo żaden nie chce 2 metrowej lochy żyrafy.

Spokojnie znam takie z 2 dziewczyny one mają jeszcze bardziej przesrane ze znalezieniem faceta niż faceci po 168-170cm ci to naprawdę mają luz, gorzej mają dziewczyny 180-185cm w górę a jak jeszcze dołoży te swoje ulubione wymarzone szpileczki to staje się
  • Odpowiedz
@Odyseusz9000: mam koleżankę o wzroście jak ja, około 185cm. ma problem bo większość facetów nawet nie podbija do niej, mimo że naprawdę jest taka 9/10. jak podbijają to karakany poniżej 180cm a z takim to nawet nie zatańczy, to by conajmniej śmiesznie wyglądało. podpowiedziałem jej ostatnio aby to takich mówiła "zrób fikołka". XD
  • Odpowiedz
ma problem bo większość facetów nawet nie podbija do niej, mimo że naprawdę jest taka 9/10.


podpowiedziałem jej ostatnio aby to takich mówiła "zrób fikołka". XD


@GrindujTopy: No i o tym właśnie pisałem a potem po hehe śmieszkach wraca sama do domu i sama robi fikołki w łóżku płacząc w poduszkę z samotności.

Tak jak pisałem też mam wysokie koleżanki i wiem jak to wygląda, to one bardzo często mają kompleksy
  • Odpowiedz