Wpis z mikrobloga

niepopularna tu opinia, ale film bardzo mi się podobał, jak wybrałam netflixa i można było "porozmawiać" z bohaterem to instynktownie chciałam mu jak najbardziej pomóc i zapewnić że wszystko ok XD jakoś nie kuły mnie "iluzoryczne" wybory, bo fabuła musi iść jakoś do przodu, a i tak cały film ze wszystkimi ścieżkami trwa ponad 5h, więc i tak mnóstwo contentu. nie dostałam jakiegoś wybitnego zakończenia, raz ojciec wyniósł stefana od pani psycholog a raz stefan skończył w pace, jestem zła bo byłam jedną decyzje od tego fajnego zakończenia z planem zdjęciowym. ale ogólnie mocne 7/10, związałam się z głównym bohaterem i mu kibicowałam

#bandersnatch #netflix #seriale
rijana - niepopularna tu opinia, ale film bardzo mi się podobał, jak wybrałam netflix...

źródło: comment_SvQ0PrumsDlkap92cmPLvbAAdq8YHthL.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
5h z wszystkim ścieżkami? Powaga? :O

Oglądałem zaraz po premierze i trochę błądząc obejrzenie zajęło mi coś ok. 1 godz. 40 min.
  • Odpowiedz
@1r0n: 5h nagranego materiału ogólnie, do wszystkich ścieżek.łącznie wszystkie nagrane sceny mają 5h ponad, o XD
@Drakojana: nie no to bardziej myślę ciekawostka niż coś co będzie na codzień, nie po to oglądam seriale żeby się odstresować po ciężkim dniu żeby potem jeszcze stresować się wyborami fikcyjnych bohaterów xD
  • Odpowiedz