Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#biedronka #gownowpis
Rzadko bywam w tym gównosklepie ale pytam się, dlaczego w każdej biedronce w której w życiu byłem zawsze jest taki syf? Dlaczego tam zawsze w tych #!$%@?, ciasnych alejkach godzinami stoją hałdy niewypakowanych towarów i hałdy pustych kartonów? Z ciąganym koszykiem nie idzie przejechać a co dopiero z pchanym wózkiem. Niedawna afera z wiecznie zastawionymi wyjściami ewakuacyjnymi to też syndrom biedronki.
Czy tam jest taki syf bo sami siebie nazywają polską siecią, sponsorują polską reprezentację a każdy wie, że mieszkamy w obsranym gównem kraju? Że polskie, to musi być #!$%@?łe?
To zdjęcie zrobiłem dziś, 3 stycznia o godz. 13.30. Nie w poniedziałek o 8 rano i nie wieczorem w sobotę po obsłużeniu pierdyliarda klientów.
Powiecie - nie podoba się to nie chodź tam ale czasem nie mam alternatywy. Zazwyczaj kupuję w innej sieci, gdzie alejki są szerokie i niezastawione a obsługa też gówno zarabia, gdzie kasa ma 3 metry taśmy a nie metr i ma czas wypakować towar, gdzie jak postawię wózek koło taśmy to jeszcze bez problemu mogę go obejść, gdzie kasjerki nigdy nie mają problemu z wydawaniem reszty.
Eh, musiałem to z siebie wyrzucić.
kopszmercen - #biedronka #gownowpis 
Rzadko bywam w tym gównosklepie ale pytam się, d...

źródło: comment_EfeFji0ChLOp1nxzgxMLzCoxq7EWq7TU.jpg

Pobierz
  • 9
@kopszmercen w tej innej zaraz zdejmują to co wychodzi z promocji ze sklepu a wiele razy bylo tak, że coś promocyjnego nie przyjechalo wcale lub przyjechało kilka sztuk. Zresztą w Lidlu towar jest bardziej monotematyczny.
Już pomijam, że tych sklepów jest znacznie mniej. Biedronka jest w każdej pipidówxe. W miejscowości mojej mamy są dwie, do Lidla musi jechać 35km.