Wpis z mikrobloga

@Zaff hurr durr cukierkowa grafika jak dla dzieci to taki jeden z ulubionych tekstów przeciwników fortnite, jeszcze jest hurr durr budujo się a ja nie umiem jak grać to tak w skrócie, a Ja tam jestem zachwycony ta gra :)

Częste aktualizacje nowe sezony co 3 miesiące plus w czasie sezonu dużo się dzieje więc nie ma mowy o monotonni
  • Odpowiedz
@Zaff: ja nie lubię wielu gier i do nikogo nie wjeżdżam, że ich gra to gowno.. Jak ktoś nie chce grać to niech nie gra. Też zupełnie nie rozumiem hejtu na tą grę xD ostatnio nawet tutaj na tagu jakąś mirabelka kulturalnie zapytała o coś a tam koleś wyskoczył z pianą w mordzie, że to gra dla debili xD
  • Odpowiedz
@Zaff: Wystarczy zobaczyć kto hejtuje. Albo 15letnie gimby uważające się za zbyt dorosłych i poważnych żeby grać w takie dziecinne, uwaga DZIECINNE gry, albo ignoranci czujący się jak jakieś elity gejmingu bo hejtują wszystko co jest popularne. 90% tych osób nie chce nawet wejść w dyskusję, po prostu chcą komuś #!$%@?ć w internecie, a popularna gra, szczególnie o takiej stylistyce jak Fortnite jest dobrym pretekstem. Wystarczy spróbować zwyczajnie i kulturalnie podyskutować
  • Odpowiedz
@Zaff: Deweloperzy tej gry zasługują na hejt, bo często #!$%@?ą idiotyczne update, ale niestety to nie oni są hejtowani, tylko gra sama w sobie przez osoby które nie mają o niej pojęcia. Większość z nich to półmózgi hejtujące tylko z powodu popularności żeby poczuć się lepszym xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Zaff sam na początku nie przepadałem za fornitem (oczywiście nikogo nie obrażałem, ale po prostu nie rozumiałem fenomenu tej gry), miałem go zainstalowanego, kilka razy zagrałem ale mi nie podszedł. Odstawiłem go jakoś na rok. Ostatnio włączyłem sobie go ponownie (na początku sezonu 7) i co? Tak się wciągłem, że w tym samym tygodniu kupiłem karnet bojowy xD Gra jest genialna, ładna grafika, wciąga, ciągle jest rozwijana, a wspomniany Battle Pass to
  • Odpowiedz