Wpis z mikrobloga

Czy są osoby, które #eventim nadal zlewa w sprawie wysyłki biletów na #rammstein?
#!$%@?ą mnie już totalnie, pierw wysyłają maile w stylu kopiuj/wklej i obiecują wysyłkę do 15.12, by po tym terminie nie odpisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bilety zamówione w wersji pdf, więc nawet na ich stronie nie mogę sprawdzić statusu, bo według nich sprawa już jest zalatwiona.
Może i do koncertu jeszcze dużo czasu, ale płacę niemały hajs to wymagam. Nie po to zamawiam bilety pierwszego dnia, by czekać na nie miesiącami.
Mega brak profesjonalizmu.
Zupełnie nie szanuję.
#oszukujo
  • 9
@JohnTheRevelator: bilet pdf przyszedł.
Ale coś Eventim #!$%@? i po kilkunastu dniach zaczęli dzwonić, że bilet pdf jest nieważny i będą wysyłać bilety pocztą.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ot taki polski porządek
@GniewneKopytko: w pierwszym dniu sprzedaży dla LIFAD można było wybrać bilet pdf. Pozniej okazało się to być jakimś błędem systemu. Przynajmniej tak mówili dzwoniąc jakiś czas później.
Tak sobie myślałam „a po co mi ładny bilet, nie udam poczcie, wezmę pdf” ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz ani biletu, ani kontaktu, ani pieniędzy, a koncert już wyprzedany jak coś.
Grzecznie i cicho siedziałam, znosiłam ignorowanie moich wiadomości
@masqu88: ale pdf na to wydarzenie jest nieważny :D
Tak mówiła babka z infolinii, która sama do mnie dzwoniła i oznajmiła, że na bilecie z pdfa to ja nie wejdę i oni muszą wysłać.
I tak wysyłają od listopada. (°°
@masqu88: nie.
Leję na to czy czytają moje maile, w ostatnim dałam czas do końca miesiąca, inaczej uokik, chociaż pewnie to tez maja gdzieś ( ͡° ʖ̯ ͡°)