Wpis z mikrobloga

  • 272
Rok 2019 a nadal nikt nie poruszył kluczowej kwestii zawartości chrzanu w chrzanie. Chrzanowości chrzanu. Otóż to, co widnieje na etykiecie może świadczyć, iż kupujecie Państwo chrzan. Nic bardziej mylnego. Zawartość sloika to jedynie procent chrzanu właściwego, a reszta to zbędne wypelniacze w postaci dodatków. Dlaczego naród jeszcze się nie zbuntował? Ważnym jest by wyegzekwować na producentach sprzedaż 100% chrzanu, bądź informowanie klienta o tym, że towar jest chcrzczony. Niemożliwy jest obecnie zakup stu procentowego chrzanu, żeby aż ryjca wykręciło. W sklepach są dostępne jedynie marte podróbki tego, co było kiedyś. Uwazam, że my, jako naród, powinniśmy coś z tym zrobić.
#boldupy #pasta #aferachrzanowa
Krachu - Rok 2019 a nadal nikt nie poruszył kluczowej kwestii zawartości chrzanu w ch...

źródło: comment_buf6joD8urKVtLv8lTxTW5jw4Oy5OnBX.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Krachu: Ja tarłem chrzan na swięta i trzeba dodać troszkę smietany i wycisnąć cytrynę, plus sól i pieprz. Nie ma sensu porównywać tego z chrzanem ze sklepu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SuchaSosna: wszedłem tutaj wkleić ten link, nie spodziewałem się że ten chrzan jest popularny, a może po prostu jesteś z okolic Osjakowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz