Wpis z mikrobloga

Hej #mirabelki mam w rodzinie młodą dziewczynę (choć 18 już skończyła), która boi się jeździć autem. No i staram się coś zrobić żeby nie wyszła na pipke i jednak jeździła. Ma prawo jazdy - raczej nikt się nie zainteresował tym, taką mam rodzinę, że wystarczyło że ona powiedziała że nie chce i wszyscy jakby to przyklepali.
No i ogólnie problem jest tego rodzaju że ona nawet nie chce słyszeć o tym jeżdzeniu, i nie mam za bardzo pomysłu jak to ogarnąć żeby zaczęła - nie chcę żeby obiekcje przerodziły się w wypadek a to w konsekwencje.
Mi ogólnie przykro się robi jak musi w brzydką pogodę poganiać komunikacją miejską to raz, no a dwa że z autem bardziej by przecież ludzie na niej polegać.
No i trzeba by wymyślić coś dla niej. Sprawa się dzieje w #katowice #slask, Jazdy doszkalające to chyba za mało. Nie ma może takich kursów jakichś też z szczególnym ujęciem na to że ona ma jakieś lęki przed tym? (bo babka grubo po 20-stce a problem nadal nie rozwiązany). ja bym ją uczył sam, tylko że to nie powinno trać 2 tygodnie, tylko kilka miesięcy chyba. No i gdzie iść, czy do szkoły jazdy czy od razu do specjalisty ¯\_(ツ)_/¯
Może któraś z was miała ten problem, albo zna kogoś kto taki miał i coś pomogło?
#mirabelkopomusz #prawojazdy #samochody
  • 43
  • Odpowiedz
@caribbean: to ma 18, czy więcej niż 20? Ma prawo jazdy, czy nie w końcu, bo piszesz ze powiedziała ze nie chce i to przyklepali. Nieskładnie piszesz. Poza tym, śmieszny jest argument ze musi jeździć żeby ludzie mogli na niej polegać XD prawo ma mieć dla siebie jeśli ma go potrzebować w ogóle. Nie zmuszaj nikogo jak ktoś nie chce
  • Odpowiedz
@busz_menka: @nama: ej bo ja też tak robiłem szczególnie na zjazdach z a4 bo nigdy nie mogłem wyczuć który zjazd gdzie prowadzi xD

@mercedes_amg: no napisałem o tym w pierwszym poście, nawet podałem tag miasta - tylko że nie chciałbym żeby tam krzyczeli na nią czy coś, wiadomo na jakiego instruktora trafi? Myslałem że coś polecicie, konkretne miejsce ;p

@zwaldemar: ja pierdziu napisałem przecież
  • Odpowiedz