Wpis z mikrobloga

@kozacki_bojler jak ja gardzę takimi śmieciami jak ty. Pewnie w komentarzach na YT piszesz teksty typu"dopiero styczeń a mamy już okute roku" wielcy znawcy z jutuba. Idź spać bo zapisz na pszyrke jutro.

Inb4 nie słucham rapu, ani nie jestem fanem bezczela, po prostu denerwują mnie takie teksty u ludzie którzy je wypowiadają
@MojWujaaa: Co za zamknięty łeb XD. Same podsumowanie twórczości bezczela który robi teraz gówno a nie muzyke i próbuje z siebie zrobić jakiegoś newschoolowca.''Nie zostaniesz Eminemem farbując głowę na biało'' Albo refren XD ''Jak to jest sprzedać 50 płyt Twoje pół roku mam w sekunde'' Co idealnie obrazuje kim jest teraz bezczel w rapgrze.
ekhm:''Nie będę twoją windą chyba że tą w podziemie''
''Piosenka o szonie a masz żone'' ,,Nie mam
Nie mam czasu na głupoty i na farbowane cioty


nie masz ADHD tylko Downa

@Klakkkier: Ja #!$%@? ty masz IQ taboretu czy 12 lat gościu. Pojechanie komuś od #!$%@? to nie jest punchline, ale nie chce mi się dyskutować z tobą
@MojWujaaa: oooo tak weź 2 wersy reszte olej XD Pierwszy wers odnosi się do nowej pseudostylówki bezczela a drugi to typowo do ''beki'' żeby ludzie podłapali.Po drugie ty ze mną nie dyskutujesz bo nie przedstawiasz żadnych argumentów poza wyzywiskami przez co ci sie ''nie chce''
Oba wersy które podałeś może i są słabsze ale dalej lepsze od parówy i lamusy na insta.
@Klakkkier: Ale do czego mam się odnosić jak tu nie ma panczlajnów

#!$%@?, nie nagrywasz z lamusami, a numer ze mną nadal jest twoją topką na kanale

No ok tu jest pancz, Szpaku pocisnął samego siebie

Z tym szonem to w ogóle iksde. Szpaku ma dupe i nawija coś o szmatach i co z tego. To że gośc nagrał piosenkę o szonie to niby znaczy że zdradza żonę czy #!$%@? co?
@Klakkkier: Co #!$%@? xd No wiadomo propsujmy bo inni propsują. Napisałem że Szpaku robi fajne piosenki, Atypowy jest nawet w moim top 5 roku, więc wtf. Gośc po prostu jest #!$%@? tekściarzem, a lirycznie to już w ogóle kappa i jak ktoś go tu broni to musi być sajko fanem albo nie spotkał się dobrymi tekściarzami czy punchlinerami