Wpis z mikrobloga

#pytanie
Używa ktoś Spendee?
w wersji free, można założyć tylko jeden portfel. Przed zakupem premium chciałbym wiedzieć czy warto, bo może są lepsze appki do kontrolowania wydatków (?) Ważne żeby była mobilka i wersja stacjonarna, z synchronizacją.
Spendee wydaje się niezłe, ale może jest jakaś lepsza alternatywa.

#oszczedzanie #finanse #pieniadze
  • 12
  • Odpowiedz
wallet od budgetbakers


@mostek93: Wygląda dobrze. Po pracy się zarejestruję. Jak tutaj wygląda kwestia płatności? Jakaś wersja premium, abonament? Nie zauważyłem informacji żadnej...
  • Odpowiedz
@mostek93: Kupiłem premkę w wallecie i póki co, appka bardzo sympatyczna.
Powiedz, jak kategoryzujesz akcję w której ktoś oddaje Ci drobną pożyczkę. Normalnie do przychodu?
  • Odpowiedz
@Sandman no właśnie tutaj są dwie opcje, albo po oddaniu pieniędzy usuwasz wpis z pożyczką, albo dodajesz jako przychód, tylko z komentarzem/inna kategoria.

Ja np jeżeli to jest zaufana osoba i odda mi pieniądze w przeciągu tygodnia to nawet tego nie dodaję do wydatków, tylko ustawiam sobie przypomnienie na za tydzień aby sprawdzić czy hajs dotarł z powrotem.

Pamiętaj że jak dodasz pożyczkę jako wydatek to będzie to liczone we wszystkich
  • Odpowiedz
Pamiętaj że jak dodasz pożyczkę jako wydatek to będzie to liczone we wszystkich wykresach, najlepiej spróbuj tak i tak i zobacz jak wolisz.


@mostek93: Dlatego pytam. Trzeba trochę czasu zanim się wyklaruje odpowiedni system.
  • Odpowiedz