Wpis z mikrobloga

Niezły był to rok. Zacząłem od przeprowadzki, zakończenia toksycznego związku oraz sporej podwyżki. Kupiłem pierwszy samochód, wybrałem się na wakacje sam, całkowicie zorganizowane przeze mnie, po czym kupiłem pierwszy porządny garnitur oraz jako gość odbyłem pierwsze wesele. Sprawiłem sobie wymarzony pecet, a także wziąłem udział w pierwszej firmowej delegacji zakończonej wspaniałą imprezą. Zwiedziłem kilka miast, wydałem mnóstwo pieniędzy. Dzięki planowi treningowemu i diecie w 2 miesiące zgubiłem 15 kg i ciągle mam przylepiony uśmiech do mordy. W tych wszystkich chwilach jednak towarzyszyła mi ekipa przyjaciół, którą współtworzę od kwietnia, z którą spędzam niemal każdy weekend i wybrałem się na pierwsze wykoparty. Poznałem tam wspaniałą kobietę, przez co jestem dziś w związku takim, jakim chciałem. W #!$%@? wdzięczny jestem za każdą trudną sytuację, bo to one uczą najwięcej. Tak ogólnie, to czuję zmęczenie, bo mało spałem no ale w obliczu wielu działań szkoda na to czasu xD
Dzięki i bądźcie zdrowi.
  • 40
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: w tym roku przeszedłem Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Uncharted 4, Uncharted: Zaginione dziedzictwo, Beyond: Dwie dusze, Last of Us oraz Spider-Mana, także jak widać u mnie też wygranko.
  • Odpowiedz