Wpis z mikrobloga

Itam itam, sejsony Wawrzyniec Pruski. Ogunie powrót na tag i zapytanie czy działo się coś ciekawego poza Wigilią 2?

Druga sprawa to akat subskrybuje pashala i ciekaw jestem Waszej opinii na temat końcowego monologu @wuwunio z dupy wyjenty. Jakoś nie do końca mogę uwierzyć w te frazesy o przyjaciołach i szacunku, skoro Gnik jako prezent dostaje 4 spinnery i inteligentną plastelinę. Zdaje mi się, że raczej jest to wyższa forma wyrachowania, choć głowy za to nie położę. Z jednej strony zgrywanie kumpla, z drugiej bezwzględne darcie łacha. Jak to wygląda zależności od Was? Benc!

#bonzo #palhajstv

Ps. Gdzie był Bonez?!
  • 5
@Wawrzyniec_Pruski:
Zależności ode mnie, to gnik jako człowiek produkt został sprawnie przez Wuwunia wykorzystany do promocji pashalTiWi. Odcinki z Tigerem i dwoma lujami prawie zawsze cieszą się wyższą oglądalnością (z małymi wyjątkami) Wniosków wyciągać nie trzeba, bo one same wpadają do gówki. Darcie łacha z #bonzo #bonusbgc i #bodychrist się zwyczajnie opłaca. Bobi akat sam przyznał, że odcina od tego kupony i spoko, ale gnik... zaszonć od tego, że gnik nie
@Wawrzyniec_Pruski: ja akat mam nadzieję i mocno w to wierzę ,że to jest darcie lacha, bo jeżeli WuWunio z dupywyjenty naprawdę zaczął się przyjaźnić z melinem ( bo jeszcze z bodym i bonusem mogę zrozumieć) i stanowią jak to powiedział paczkę przyjaciół, to proponuję mu od razu rozpocząć działalność streamerska. Niech #!$%@? matkę albo Luizę, sra do wiadra ,grzebie po śmietnikach, bo w tym momencie niczym się dla mnie nie różni