Wpis z mikrobloga

Nowy rok, nowi my. W sumie zastanawiałem się, jak by to wszystko podsumować. Stwierdziłem, że nie będę wymyślać żadnych spersonalizowanych życzeń, ale to dlatego, że jest tu Was zbyt wielu, by o każdym coś napisać. Zrobię coś innego. Prostszego. Bo jestem leniem. Przepraszam.

Konto na Wykopie mam - jak widać na profilu - od 9 miesięcy. Nawet nie pamiętam kiedy i po co je założyłem. Pamiętam tylko, że przez kilka miesięcy w ogóle z niego nie korzystałem - pierwsze posty zacząłem wrzucać może jakoś we wrześniu. Wrzucałem ich coraz więcej i więcej, zacząłem poznawać kolejnych ciekawych ludzi, z wieloma zdążyłem się posprzeczać i obdarować z wzajemnością czarną listą, która swoją drogą liczy w moim wypadku niecałe 200 pozycji. Dużo? Mało? Nie wiem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku trafi tam mniej osób.

Dla takiego piwniczaka jak ja Wykop okazał się bardzo ciekawym miejscem i mogę jedynie żałować, że odkryłem go tak późno. Mimo tych wszystkich nieporozumień, niezgodności, podzielonej opinii na wiele tematów, cieszę się że jesteście. Niech przyszły rok będzie okazją do pogłębienia Wykopowych relacji, a także stworzenia nowych. Bądźmy zdrowi, rozwijajmy pasje, gromadźmy majątki, spełniajmy się zarówno w roli członków rodziny, jak i w roli przyjaciół.

Wołam wszystkich, których zapamiętałem i którzy sprawili, że w tym roku choć raz się uśmiechnąłem - dziękuję. Lista pewnie nie będzie kompletna, bo - jak pisałem na początku - jest Was po prostu zbyt wielu. Jeśli kogoś pominąłem - przepraszam najmocniej... Kolejność mniej więcej zgodna z moimi listami obserwujących. Nie miej żalu, jeśli jesteś na końcu. ^^

@Siaa @kejbi @dzik_ten_ulany @stahlriefen @busz_menka @Zgrywajac_twardziela @Paula_pi @h_plus @7845 @izimizixd @turboskarpetka @notyourbae @Manderigon @xandra @kraglapyrka @Hiczkax @Lubie_Pizze @Ezev @spookyscaryskeleton @oskar1020 @frajerska_chmura @esemellieu @SonyKrokiet @Ukiniak @tepy_mariusz @whatever_ @KubaxW @MajsterZeStoczni @ZielonaHerbataPodanaNaZimno @ActiZ @eyd1 @medykydem @MondryPajonk @dyrektor @wyciskipalczaste @szzzzzz @WhippingQueen @Freakz @plackojad @StopMakingSense @lubie-sernik @derref @hikarushi @rzapka @anemiczna_ @patkaaa123 @Bridu @hotpizza @Marynasz @hejk4 @ania-aneczka25 @NatKul @Opeqq @WilkNocy @Bananada @Wonziu @teraflu_zatoki @oddawaj_kasztana @Graner @wylacze_na_amen @barszcz1234 @ZdzichuTurbo @tomasz-terlecki @PiccoloColo @Wonziu

Szczęśliwego skoku do nowego roku!

Odblokowałem Cię, @eyd1, ale nie wkurzaj mnie więcej. Jestem delikatnym płatkiem śniegu. (
)

Aha, nocna > dzienna, taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz H.....e - Nowy rok, nowi my. W sumie zastanawiałem się, jak by to wszystko podsumować...
źródło: comment_SuLxB323528GAslvqIdDgn8hwItI9Rca.jpg
  • 41