Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcę wam powiedzieć że nie macie racji i że wcale nie zaruchałem, powiem więcej, nawet nie przytulałem i nie całowałem, chociaż bardzo bym chciał wreszcie jakąś piękną dziewczyne przytulić i usłyszeć że będzie wszystko dobrze. Cały czas jestem z wami na tagu, ale nie mam konta, bo uważam że nie warto skoro tyle tu trollów, cały czas się nie odzywałem, bo chciałem być silny i w miare jestem, ale dzisiaj się złamałem i postanowiłem wam tutaj to napisać, omówie kilka kwestii, moim zdaniem 151minecraft to normik co nie wiedział że nim i jest i po prostu był zagubiony i ciesze się że on już wie kim jest i ma dziewczyne co go kocha. Mescuda jest w porządku i pojechał tylko raz w roku i poza przytulaniem nic nie było z dziewczynami, więc nie jest failed normie, szkoda mi że wiele osób pousuwało konta, to nie tak miało być, nasz tag miał być czymś wielkim, czymś ciekawym, czymś potężnym i intelektualnym, powiem wam że nie chce wracać, bo nie widze sensu siedzenia na Mirko, ale dalej przegrywam i raczej nie wyjde z przegrywu. Projekt Klaudiusz uważam za głupote tak jak każdy eksperyment społeczny, ale Polakami też gardze. Z okazji Sylwestra i Nowego Roku życze wam dziewczyny, seksu, miłości, związków, wyjścia z przegrywu, dużo zdrowia i szczęścia i życze sobie i wam wyjścia z przegrywu, bo pamiętajcie że z przegrywu da się wyjść ale jest bardzo trudno, ja sam nie wyszedłem, ale być może kiedyś wyjde, pozdrawiam was i po chrześcijańsku was kocham i wam wybaczam, nawet tym co gadali że zaruchałem i mam was gdzieś, wcale tak nie było.

Marcelinnagontek chciałby bardzo przytulić jakąś dziewczyne i usłyszeć że jest wszystko dobrze, tęskni za wami i was pozdrawia.

#przegryw #twnogf #stulejacontent #sywlesterzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 2