Wpis z mikrobloga

  • 3
@Maou pismo wysyłają na pewno na podstawie ordynacji podatkowej, zgodnie z ustawą po 14 dniach od awiza pismo traktuje się jako doręczone
  • Odpowiedz
@Maou: Dlaczego? Wtedy sklep policzyłby mi koszt w obie strony. Wpisem chciałem tylko uświadomić zamawiającym, że nie ma niskich kwot od których nie VATują. Podatek doliczyć mogą do każdej przesyłki.
  • Odpowiedz
@galeon: Mogliby mnie pocałować w dupala, nie odebrałbym przesyłki. Mam nadzieję, że większość tak będzie robić. Cały ten oddział to jeden wielki szwindel, bo alledrogo traciło...
  • Odpowiedz
@sylwek2k: Wiesz nie po to mam od #!$%@? zniżek na moje cebuladeals żeby potem zapłacić więcej
kaczorowi i bandzie urzędasów bo jak bym tak chciał to wybrałbym się do sklepu
  • Odpowiedz
@Maou ale wiesz że kupując w sklepie w cenę masz wliczone te same opłaty? Poza tym Państwu ten podatek się należy według prawa i czy ci się podoba czy nie płacić musisz. Poza tym taka paczka ma raczej tracking i sprzedający będzie widział że nie podjąłeś jej z urzędu celnego i koszty wysyłki sobie potrąci
  • Odpowiedz
@galeon: śmialiśmy się że gówno złapali w nowym oddziale, to teraz łapią gówno i vatują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to powinni się przerzucić na emaile, żeby odeszła cześć kosztów. Chociaż pewnie połowa nawet by nie wiedziała o tym, a urząd miałby więcej ludzi do weryfikacji przesyłek. Ups...
  • Odpowiedz
@vlodek2532: a wiesz że to właśnie napisałem że jak bym chciał płacić te opłaty to poszedłbym do sklepu kupić to co potrzebuje

państwu ten podatek się należy według prawa

#!$%@? się należy im należy dość ze mnie zdzierają przez to że nie wyjechałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@sylwek2k: @Hatam:
Przedstawienie do kontroli celnej 8.50zł
Przedstawienie adresatowi dowodu odprawy celnej 6.00zł
Zainkasowanie od klienta należności celnych i podatkowych oraz przekazanie ich na rachunek UC 3.40zł

Heh to sobie dobry zarobek na paczkach wartych kilka $ zrobili.

Da sie ten vat wczesniej zaplacic zeby bez tych dodatkowych oplat sie obejsc ?
  • Odpowiedz