Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield: #zegarki #chwalesie

Szanowne Koleżanki i Koledzy. Zanim wieczorną porą wszyscy (panowie szczególnie ;-) pozakładaja Bambino na nadgarstki. Zapraszam do ostatniego w tym roku przeglądu nadgarstków. Pozdrawiam wszystkie Mirabelki i wszystkich Mirków, osoby udzielające się pod tagiem #zegarki #zegarkiboners (dziękuję za ciekawe rozmowy, nowe znajomości i te mniej ciekawe rozmowy, od których można było raka mózgu dostać ;-), jak również wszystkich mirkujących. Mam nadzieję, że rok 2018 był dla Was udany a nadchodzący 2019 będzie jeszcze lepszy. Pozwolę sobie zacząć przegląd nadgarstków.
Pobierz AllieCaulfield - @AllieCaulfield: #zegarki #chwalesie

Szanowne Koleżanki i Koledzy...
źródło: comment_N8yiF3uVW3y3yr5dG8aO7tjFh7LF1mOO.jpg
  • 44
Najpierw miał być SKX ale jak poczytałem że można dołożyć i kupić lepszej jakości Deep Blue to zgłupiałem. Bardzo podobają mi się zegarki z brązu i nurki.


@ArniHell: chciałem kupić Helson Shark Diver 40 MoP (foto poniżej), ale nie jest to szczyt wszechstronności i nie łatwo byłoby go z czymkolwiek przyfitować. Ostatecznie wziąłem wtedy Alpinista, więc żałuję trochę mniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AllieCaulfield: robi wrażenie,
Pobierz HansLanda88 - > Najpierw miał być SKX ale jak poczytałem że można dołożyć i kupić lep...
źródło: comment_RL6MeYc8PYiCjdKtxRe4wP2F4iiTHn2U.jpg
@LaserowaDzida: wydaje mi się, że to raczej jest następca. Ta część polityki seiko jest trochę drażniąca. Mam na myśli limitowane serie i zaprzestanie produkcji niektórych modeli. Rozumiem, że trzeba się rozwijać itd. ale to sztucznie pompuje ceny. Co złego byłoby w dalszej produkcji SNA411 czy linii Sarb. Więcej kasy nabijaloby samo Seiko. A tak rozwija się rynek wtórny i zachęca Chińczyków do podrabiania "pożądanych" modeli.
Pobierz AllieCaulfield - @LaserowaDzida: wydaje mi się, że to raczej jest następca. Ta część ...
źródło: comment_3gkuaGIyEEKRSkRQxhTz30QOjVH2xyAO.jpg