Wpis z mikrobloga

Czołem Okazjożercy!

Mógłbym się rozpisać, ale powiem krótko - przegląd najlepszych męskich okazji dostępnych w ramach sezonowych wyprzedaży czeka na Was pod tym linkiem:

https://dandycore.pl/2018/12/wyprzedazowe-okazje-aw-2018.html/

Jako że nasze zestawienia cieszą się sporym zaangażowaniem, to idąc za Waszą radą stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych przeglądów. Jeśli więc chcielibyście w przyszłości otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki naszej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy. Bo idea jest prosta - my siedzimy i szukamy, żebyście Wy już tego robić nie musieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,

Wasz Uszaty

PS: dajcie oczywiście znać, jeśli uda Wam się upolować coś ciekawego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #okazje #promocje #cebuladeals
UszatyBloger - Czołem Okazjożercy!

Mógłbym się rozpisać, ale powiem krótko - przeg...

źródło: comment_ix49VU7QW47zMwMgUPYoCjwlBJCOwxu9.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: te promocje to śmiech na sali, oczywiście nie mam pretensji do ciebie, tylko do sklepów...
Tak to widzę:

PROMOCJA -2% na jeden produkt w kolorze żółtym jeżeli kupisz u nas 6 rzeczy za 5000 zł!!
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Od Twojego ostatniego filmu na temat części garderoby w które warto dołożyć nurtuje mnie temat ich wartościowania, mianowicie jak ocenić czy dany przedmiot, powiedzmy płaszcz, nie ma sztucznie podniesionej ceny powiedzmy na 1000zl i i przeceniony jest na 400zl to czy rzeczywiście jest tej ceny wart?
Zastanawia mnie to zwłaszcza gdy kupujemy coś w internecie i nie mamy z tym bezpośredniego kontaktu, a jak już gdzieś kiedyś mówiłeś materiały to
  • Odpowiedz
@qamilas: to musisz zrobić jakiś research o danej marce i chociażby zobaczyć jak jest pozycjonowana względem innych w zagranicznych sklepach. Materiały i miejsce produkcji mają znaczenie. No i kwestia ile za jakąś część garderoby możesz spokojnie zapłacić.
  • Odpowiedz
Jakbyś dodawał zdjęcia przy linkach, byłoby strasznie miło, bo "Granatowa lekka parka Top Secret" albo "Szara wełniana kamizelka w kratke POW z beżowym overcheckiem Bytom" mówią mi tyle co "INTERFERENCJA FAL OD ŹRÓDEŁ PUNKTOWYCH"; czyli nic.
  • Odpowiedz
@qamilas: Po pierwsze: materiał, im bardziej naturalnie tym lepiej, więc jeśli marka życzy sobie 1000 zł za sam plastik, to nie jest to jakościowy płaszcz. Po drugie: kwestie wizualne. Szerokie klapy, ładne obszycie, detale, które znane są wśród koneserów (jak np poprzeczny pasek na plecach na wysokości talii zwany dragonem) mogą podnosić cenę produktu i nie ma w tym niczego złego, bo za efekt niestety trzeba zapłacić. Kupowanie drogiego płaszcza który
  • Odpowiedz