Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Halo,

(piszę z anonimowych, ponieważ moje główne konto służy na wypoku do trollowania, a nie chcę by ten post został odebrany przez pryzmat głupot jakie tam wypisuje xD)

Koniec roku to czas podsumowań, więc pomówmy o pieniądzach. Otóż od jakiegoś czasu zapisuję w excelu każdą wydaną złotówkę i w ten sposób otrzymałem zestawienie wydatków z całego roku. Osobiście lubię oszczędzać, temat jest dla mnie niezwykle ciekawy i prowadzenie takiego spisu przychodzi mi bez żadnego wysiłku. Czy inni mircy również prowadzą takie listy? Jeśli tak to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami albo gotowymi formularzami, może coś ciekawego uda się podpatrzeć :) Dotatkowo fajnie będzie popatrzeć na koszty życia innych i co by się tu dało zoptymalizować.

Krótko o mnie: początkujący inżynier w automotive, zarobki ca. 4,5k netto, Wrocław.

#pieniadze #oszczedzanie #cebula

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Halo,

(piszę z anonimowych, poni...

źródło: comment_m1bS50ci3au4kmivGJkJj5i4W5LyExju.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
no zarabiac mniej niż 3300k netto to nie powód do wstydu


@SkarlaXD: Musze przeprosić, nie zauważyłem komentarzy niżej... tylko ten jak widzisz cytowany- myślałem po prostu, że to kolejny programista XX k który nie rozumie przedrostków
  • Odpowiedz