Wpis z mikrobloga

@LewackaPropaganda: po prostu nie wierzę, w zabawie brało 451 osób, a my trafiliśmy na siebie nawzajem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/37800683/wykopaka-wyszlo-smiesznie-%CA%96-okazalo-sie-ze-osoba-/

Mimo przygód po drodze paczka została odebrana (; wtedy jeszcze nie wiedziałem, że odbieram ją od osoby, której ja sam wysłałem paczkę, a która chwilę wcześniej udzielała się w moim poście :D

Paczucha prezentowała się bardzo ładnie, papier ozdobny sprawił że poczułem się zakłopotany, bo ja cannot into kompresja i pakowanie. Chwilę później była już u mnie na warsztacie i rozpocząłem rozpakowywanie. Bardzo mnie rozbawił napis na kartonie :D ponieważ długo nie mogłem odbezpieczyć taśm, po prostu je rozciąłem. Piątka za zabezpieczenia :D

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to pięknie zwinięty list, od którego zacząłem. Z tasiemką szło równie ciężko co z taśmą, ale i z tym problemem dałem radę. Bardzo ładny list, czytelne pismo, bogata treść. Takie listy lubię, bardzo dziękuję :3

W paczce poza listem znalazłem:
- smycze KOLEJOWE! - oj tak, zbieram zbieram, kolejna piąteczka za stalking :D
- kubek PolRegio - w sam raz na poranną kawunię
- słodycze w ilości sztuk DUŻO :3 cukierasy z miasta nadawcy,, ale i własnoręcznie robione pierniczki - dziękuję są naprawdę pyszne, serio serio (BTW zapakowane w pudełko z żelek Gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
- piwo piwerko BOSMAN - też lokalne, do konsumpcji w najbliższych dniach
- nieuwzględniona na zdjęciu czapka mikołaja, która w chwili otwierania paki wylądowała na mojej głowie :D
- dyskietka 5,25 cala - serio? Skąd to wytrzasnęliście? Ostatni raz widziałem ją w podstawówce na wystawce nośników, a o używaniu nawet nie wspomnę :D teraz nie pozostaje mi nic innego jak znaleźć stację dyskietek, odczytać zawartość i zgłosić się do Was po bilet do Meksyku, #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- i tu hicior, normalnie perełka: złożony samodzielnie przez @LewackaPropaganda MODEL LOKOMOTYWY GLS30 W SKALI 1:45! Podziwiam za cierpliwość i samozaparcie, mój wewnętrzny choleryk zaczął się już uruchamiać przy taśmie, ładować przy tasiemce listu, a gotować przy pudełeczku na lokomotywę (ale według sugestii baaardzo ostrożnie), a Wy robicie TAKIE rzeczy i to z kartonu! Szacun szacun szacun!

Jeszcze raz bardzo dziękuję za list, życzenia, paczuchę i mam nadzieję że pozostaniemy in touch? (;
Swoją drogą też myślałem, że anonimowe wiadomości są zbugowane :D

Pozdrawiam serdecznie - Kuba@mandrake13

#wykopaka #wykopoczta
źródło: comment_WkfpsKCfnWCdlxAyCLMt6IZMtJG53r1C.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mandrake13: z tego co wiem to prócz Was jest jeszcze jedna para, która wylosowała siebie nawzajem. Nie blokowaliśmy takiej możliwości przy losowaniu i to była chyba dobra decyzja, chociaż jak zauważył @LewackaPropaganda trochę nas ta sytuacja zaskoczyła (problem z anonimowymi wiadomościami) ( ͡° ʖ̯ ͡°). Niestety w drugiej parze jeden z Mirków do dziś nie wysłał paczki (będziemy rozszerzać listę hańby w kolejnym wpisie), więc jesteście jedyną