Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem strasznie samotnym człowiekiem i postanowiłem skorzystać z roksy. Mam pytanie do bardziej doświadczonych. Znalazłem pannę z którą chce sie umówić- należy dzwonić czy przez sms można to załatwić? Na spotkanie wziąć tylko kwotę jaką sobie życzy na stronie czy zabieracie więcej na wszelki wypadek?
Jestem strasznie nieśmiałym człowiekiem i rozmowa przez telefon mnie strasznie stresuje. Wielu z was pewnie wyśmieje moją decyzję ale ja nie ukrywam że to ze mną jest problem i mam kłopot ze znalezieniem kogoś.

Trochę się stresuję ale jestem zdecydowany, jutro idę kupić gumki, ogolę bydlaka i chce się umówić albo na jutro albo na poniedziałek, zależy jak czas mi pozwoli. Macie jakieś porady? (potraktujcie proszę ten wpis poważnie)
#divy #divyzwykopem #samotnosc #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kwota podstawowa jest za podstawy, jakbyś chciał jakieś udziwnienia to musiałbyś dopłacać. Ale za poerwszym razem raczej nie będzie udziwnień. Przełam się, zadzoń i się umów. Na pocieszenie na miejscu nie musisz nic mówić poza jakimś cześć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Diva będzie miała swoje gumki (nawet może się nie zgodzić na twoje). Poczytaj opinie na garso, erometer. Zazwyczaj te brzydsze (nie zawsze) są milsze, radzę ci zadzwonić i powiedzieć o co chodzi nie każda diva może się na to pisać (w podobnej sytuacji gadałem z 4 divami i żadna nie miała problemów z rozprawiczeniem tylko 1 spytała się o wiek). W najgorszym razie nie stanie ci ze stresu albo
  • Odpowiedz
CzarodziejskiNiebieskipasek: Nie żebym chciał cię stresować, ale przygotuj się psychicznie na to, że suki są dość wyrachowane i opryskliwe. Nie są często zbyt przyjemne w rozmowie telefonicznej. Mają też jakieś swoje typowe dla półświatka triki, czyli raz mogą odbierać telefon a raz nie, mogą ci kazać czekać jakiś czas gdzieś tam pod lokum czy coś, może ci otworzyć diva (bo takiego eufemizmu #!$%@? i alfonsi używają w odniesieniu do tej profesji)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Odradzam golenie wiadomych miejsc w dniu wz którym idziesz do divy lub ogólne kiedy wiesz, że będziesz uprawiał seks, urazy skóry itp. Tak samo nie myj sobie zębów tylko przepłucz lusterinem, tym co masz u siebie w domu, a nie w łazience u panienki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz