Wpis z mikrobloga

Skoro zle geny są dla was samych wystarczającym wytłumaczeniem waszego #!$%@?, to skad ten ból dupy o #klaudiusz?

Wychodzi na to, że kobiety zostały tak zaprogramowane, aby dobry wygląd przycmiewal wszystkie inne wady.

Natura tak chciała.

Tak samo jak z waszym #!$%@?, tutaj nic się nie da zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko proszę nie #!$%@? mi tutaj infantylnych tłumaczeń "że nie powinny ukrywać prawdy", bo przegryw robi to samo . Dokładnie, jesteście tak samo zaklamani jak te #p0lka którymi tak gardzicie.

Dlaczego?

Dlatego, że pomimo, że sami jesteście wybrakowanymi społecznie jednostkami (ba, wręcz się przechwalacie swoim #!$%@?) to pomimo tego zabieracie głos w sprawach o których z faktu bycia #!$%@? macie nikłe pojęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-.
Powinniście posypać głowę popiołem, tak samo jak p0lka według was ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow
  • 8
@Annaroth:

skad ten ból dupy o #klaudiusz

Przecież to głównie białorycerzyki mają ból dupy. Przegrywy mają ubaw.

Tylko proszę nie #!$%@? mi tutaj infantylnych tłumaczeń "że nie powinny ukrywać prawdy", bo przegryw robi to samo

W którym miejscu przegrywi ukrywają prawdę? W całej akcji chodziło o wyśmianie normictwa kłamiącego że "wygląd nie ma znaczenia, idźcie pobiegać".

zabieracie głos w sprawach o których z faktu bycia #!$%@? macie nikłe pojęcie

Na przykład?
@CaptainBloomer: no jeśli ktoś myli formę osobowa żeńska z męska to jednak problem leży gdzie indziej.

1. Ból dupy o zachowanie rozowych w stosunku do Klaudiusz maja przegrywy.

2. O rzekome ukrywanie prawdy, że różowe nie powiedza wprost, że wygląd jest najważniejszy również mają przegrywy.

3. Relacje międzyludzkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście są to uogolnienia, ale jak ktoś pyta o co taka afera, że kobieta podobają
1. Ból dupy o zachowanie rozowych w stosunku do Klaudiusz maja przegrywy.

Zapewniam cię że nie wszyscy. Spora część (w tym ja) śmieje się nawet nie tyle z tych kobiet (chociaż chęć wyjadania rodzynów Klaudiuszowi w Wigilię była równie zabawna), co z bólu dupy stulejarzy i białorycerzyków, bo eksperyment udowodnił że #!$%@? o uderzeniu w stół, pójściu pobiegać itd. to brednie.

2. O rzekome ukrywanie prawdy, że różowe nie powiedza wprost, że