Wpis z mikrobloga

Ze strony twróców kampanii:

Co Ty możesz zrobić?

Wesprzyj kampanię manifestując w mediach społecznościowych, że nie zgadzasz się, na to, żeby mówiono o Tobie lub o Twojej córce w negatywny sposób. Możesz użyć do tego kampanijnych haseł w naszej wersji lub w swojej wariacji.


Pamiętajcie- nigdy nie można powiedzieć złego słowa o witaminkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) I po co pomagać tym rozhisteryzowanym i nadmiernie emocjonalnym skoro można zakazać po prostu używania pewnych słów

#p0lka #bekazfeministek #logikarozowychpaskow #rakcontent
analogiczna - Ze strony twróców kampanii:

 Co Ty możesz zrobić?
 Wesprzyj kampanię ...

źródło: comment_v1OPDLvv70DXJNYRWFoBeE2UvckEAMzk.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@analogiczna Aha czyli jak raz siostra rzuciła we mnie kawałkiem szkła, którego uniknąłem jak Neo w matrixsie - nadal nie wiem jak mi się to udało, a to był groźny kawał szkła, po wcześniejszym rozbiciu kufla to znaczyło, że jest niezwykle "kreatywna", a nie nieobliczalną wariatką. Dobrze wiedzieć...
  • Odpowiedz
@kamyczeq: pytaj twórczynie kampanii. Pewnie nie można, ale one musiały się skupić na tej bardziej pokrzywdzonej płci, a jak nie pasuje zrób lepsze.

Już to widzę:
-pani syn jest chory i nieobliczalny! podłożył nogę mojej córce za bycie niezależną wobec niego!
-on był tylko kreatywny!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@analogiczna: A żebyś wiedział(a), tak teraz wyglądają dyskusje rodziców ze szkół prywatnych czy inne ekosreko. I ja wcale nie jestem zwolenniczką klapsów czy przemocy. Po prostu ludzie nie wiedzą, jak wychowywać dzieci, bo znają tylki pas i kabel od żelazka. Przestali dzieci bić, ale nie wiedzą, co robić zamiast, więc zaklinają rzeczywistość.
  • Odpowiedz
  • 1
@analogiczna zaczelas mnie obserwowac, zerknalem Twoje wpisy i ten wyskoczyl mi jako pierwszy. Dostane zlota lopate ale co mi tam XD Dostalem raka z przerzutami w kolana. Sam mam corke. Ta grafika jest dzielem debila. Te slowa to nie synonimy, to wrecz akronimy XD
  • Odpowiedz