Wpis z mikrobloga

  • 1188
Nie popieram zachowania dziewczyny ( tak, w głowie siano) ale pisanie do ich znajomych, uczelni jest czystym #!$%@?ństwem. Dziewczyna usunęła Instagrama, na Facebooku też nie jest widoczna a jak wróci na uczelnię po przerwie świątecznej to będzie wytykana palcami. Potrzebne jest, żeby załamała się i wpadła w depresję? Ludzie, co wyście narobili dobrego. Stalkingu wyjaśnić nie potrafię, bo nie wiem jak ktoś mógł ją rozpoznać po pieprzykach. W dodatku przeglądając wykop w nocy jako niezarejestrowany. Przypadek? Nie sądzę.
#wgw #afera
  • 172
  • Odpowiedz
@crazykokos: zastanawia mnie zwyczajnie kim jest typiara wchodząca komus w zycie

Chwali sie brudem szufladzie
Wrzuca atencyjne fotki
Sama pokazuje cycki w obcisłej kiecce

Widocznie masz problem z cyckami własnymi.

I to tak jest wlasnie - jak sie ma problem z własnym dupiem, to czepia sie cudzego. Od tego ci cycuszki nie urosną.
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA to przecież szuflada Mirka a nie moja xD
Nie wrzucam atencyjnych fotek. Większości z nich nawet nie taguje żeby nie zleciało się stado stulejek:D
Cycki w obcisłej sukience? Mam ładne i spore piersi, ale nigdy nie przesadzam z dekoltami.
Obcisłe sukienki noszę, bo jestem bardzo szczuplutka, więc mogę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@crazykokos: ale sama pokazujesz nogi i cycki. Powiedzmy ze sa to cycki.
Bol masz o inne cycki. To o co chodzi :)?
No nie powiedziałabym ze ładne.
Nikt ci nie pisał po tym zdjęciu Ze masz małe cycki, twarz konia i bezdupie. Ty za to ochoczo obrażasz inna laske.
Zatem zachowujesz sie jak niedojrzała emocjonalnie swiruska.
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA mam bardzo ładne kształty:D
Widzisz na tej fotce jakiś dekolt? Gdzie niby pokazuje cycki?:D nigdzie
Nawet na insta nie wrzucam fotek z dekoltem.
Mam olej w głowie :D
A to co tu teraz piszesz kompletnie mnie nie rusza, nie mam żadnych kompleksów i znam swoją wartość.
No i nie bronie #!$%@? ( )
Co byś nie napisała i tak nie zmieni to tego, że wyśle ten
crazykokos - @NIEKONWENCJONALNA mam bardzo ładne kształty:D 
Widzisz na tej fotce jak...

źródło: comment_L4iVBiKhDnbUUsDOOhPm6TLRctd8Szsb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@crazykokos: kto co lubi. Dla mnie niedowartościowany patyczak patrząc na wygląd i zachowanie.
I gdzie tu sa cycki ( ͡º ͜ʖ͡º) ???
Mozna powiedziec ze fotka atencyjna? Mozna.
Zdjecia z wanny po co?
Wlasnie ciebie cudze cycki tak ruszają, ze ci sie mózgownica przegrzewa. Skoro twoj wygląd jest taki super, czemu jedziesz bo innej lasce? Tak sie zachowują wylacznie osoby z bólem dupy.
#!$%@?? Och. Życzę
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA no nie widać, bo je zakrywam. Nie mam ciuchów z głębokim dekoltem. Nago wyglądam bardzo ładnie, ale o tym wie tylko kilka osób i to mi w zupełności wystarcza ( ͡º ͜ʖ͡º) tak wgl mogłabym nie mieć c a rozmiar a i bym też była szczęśliwa. To tylko cycki ))¯_(ツ)_/¯ każda je ma, żaden to ósmy cud świata. Wolę poczytać książki niż wrzucać roznegliżowane foty w
  • Odpowiedz
@crazykokos: ja mam f i mimo tego nie wstawiam zdjec w obcisłych sukienkach licząc na komentarze :).
Przeciez wrzucasz gole fotki do neta - chyba za w tej wannie byłaś w ciuchach.
To nie ja sie przyczepiam do laski ktora wyglada atrakcyjnie ;).
Uwazam ze kazdy robi jak lubi.
Sama wrzucasz fotki z gołym dupskiem z wanny, ale dla Ciebie gole fotki w bedzie świadczą o byciu #!$%@? i #!$%@?.
Kobieta
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA czyli jesteś ulana. Wiedziałam, ze gadam z grubaską xD Zaraz przejrze moja bazę pokazmorde, jeśli kiedykolwiek robiłaś to na pewno mam zeskrinowane. (U mnie na tej fotce z wanny nie widać ani dupy ani cycków. Tylko nogi, więc easy xD) Laska nie wygląda atrakcyjnie- wiszące cyce i obwód ręki w bicepsie jak moich dwóch. Ulana. Gdyby chociaż wyglądała jak modelka to miło byloby popatrzeć.
A to ani ładne ani mądre ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@FHA96: Misiu kolorowy, jak jakiś facet napisze coś w stylu "lochy to coorvy" albo w złości coś napisze jakiejś lasce na FB, to na grupach typu Dzbanawka czy Cringe'awka (bochodne #!$%@?) lochy i białorycerstwo zbiera się ze zmasowanym zgłaszaniem profili gościa i wysyłania wiadomości do rodziny/pracy/uczelni. Więc to nie jest tak, że oni są święci.
  • Odpowiedz