Wpis z mikrobloga

  • 1188
Nie popieram zachowania dziewczyny ( tak, w głowie siano) ale pisanie do ich znajomych, uczelni jest czystym #!$%@?ństwem. Dziewczyna usunęła Instagrama, na Facebooku też nie jest widoczna a jak wróci na uczelnię po przerwie świątecznej to będzie wytykana palcami. Potrzebne jest, żeby załamała się i wpadła w depresję? Ludzie, co wyście narobili dobrego. Stalkingu wyjaśnić nie potrafię, bo nie wiem jak ktoś mógł ją rozpoznać po pieprzykach. W dodatku przeglądając wykop w nocy jako niezarejestrowany. Przypadek? Nie sądzę.
#wgw #afera
  • 172
  • Odpowiedz
@tostacz no właśnie to jest wykop xd to jest tu typowe. Więc laska, która wrzucała jakieś nudesy i myślała, że jej nie wystalkuja musi być wybitnie głupia ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA wrzucanie nagich fotek na stronę dla przegrywow i liczenie, że ani jednego z tych spermiarzy nie zapiecze dupa to czysty kretynizm xD
Tutaj stalking jest na wysokim poziomie.
Myślała, że jest cwana, minęły dwie godzinę i zniknęła.
Wiedziałam, że tak będzie xDDD
Ale coz. Idiotek nie brakuje
  • Odpowiedz
@crazykokos: wykop to strona dla przegrywow? Od kiedy? To ze tu sa nie znaczy, ze to docelowa grupa odbiorców.

Wielokrotnie pokazałam tutaj twarz, na insta zdarzyła sie bluzka z dekoltem. Zero hejtu.

Dlaczego społeczeństwo ma sie dostosowywać do debili?

Nazywasz ja idiotka bo pokazała cycki czy dlatego ze jestes kolejną Zazdrosna larwą? Bo jak dla mnie zachowujesz sie jak typowa gimnazjalna, niedojrzała panna.
  • Odpowiedz
Potrzebne jest, żeby załamała się i wpadła w depresję?


@FHA96: jedna dziewczyna, która pare lat temu pietnowano na wypoku pod kątem obyczajowości po pewnym czasie była poszukiwana przez policję, a z komentarzy po artykułami z info o poszukiwaniach wynikało, że nie zyje.
Nie wiem czy wykopki się do tego przyczyniły, bo od hejtu do jej poszukiwan chyba mineło co najmniej ileś miesiecy, ale pamietam, że tez piwniczaki pisały żeby wysyłać o
  • Odpowiedz
@crazykokos: pokazała bo chciała. Ja na przykład lubie damskie akty, lubie patrzec na damskie ciało.
Sama bym nie pokazała, ale fakt ze pokazuje nie robi z niej #!$%@?.

A to ze wysyłasz takie zdjecia innym To juz o tobie swiadczy. Jak mi jeden Mirek wysłał zdjecie fiutka to mi do głowy nie przyszło zeby wysyłać go znajomym i rozsyłać po swiecie.

Beke? Jestes zwyczajnie prostacka.
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA pokazała, bo chciała ale powinna liczyć się z konsekwencjami. To było oczywiste, że zostanie w moment wystalkowana. Dlatego uważam, że jest głupia.
Jeśli chodzi o akty to są to estetyczne zdjęcia. I osoby się pod nimi podpisują. Ona pokazała cycki, dupę bez bielizny- wszystko. I myślała, że będzie anonimowa xD poza tym nie są to ładne zdjęcia: amatorskie, widać że ma nadwagę. Po prostu szukała atencji. Jak dla mnie to zwykły
  • Odpowiedz