Wpis z mikrobloga

Sprawa dodawania nielegalnych tresci, ktora dzis naglasniacie jest nam dobrze znana od samego poczatku. Jestesmy w scislym kontakcie z Biurem do Walki z Cyberprzestepczoscia Komendy Glownej Policji, a jest to najwyzsza jednostka, ktora tego sprawe moze prowadzic. Zabezpieczylismy wszystkie tresci i dane uzytkownikow, ktore zgodnie z moja wiedza umozliwia namierzenie sprawcow.

Jezeli zauwazycie podobne naruszenie mozecie zglaszac je bezposrednio do nas lub poprzez formularz kontaktowy na stronie policja.pl
#moderacja #wykop
  • 364
  • Odpowiedz
Zacznie się palić grunt, jak zaczniemy stąd masowo spierdzielać ;)


@buking: ciekawe gdzie? xD Ile razy już wszyscy "uciekali" z wykopu? Ktoś musiałby ruszyć z naprawdę dużym kapitałem, żeby stworzyć jakąś realną alternatywę.
  • Odpowiedz
@dioxyna: #!$%@? serio ta sytuacja trwa 2tygodnie już i moderacja nic nie robiła? Dopiero po znalezisku? O jak nie szanuje. Ciekawe co bagiety na to ze 2tyg. pozwalali bawić się pedofilom. #!$%@? użytkownicy. To ich portal, oni za to odpowiadają po części.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@aglegola: Kolega @kcpi twierdzi, że ograniczenia dodawania mediów dla zielonek rozwiążą ten problem, a ja piszę, że nic to nie da, bo koleś będzie codziennie zakładał nowe konto i czekał aż dojrzeje, i tak po miesiącu znowu mamy problem.
  • Odpowiedz
Gorszy od dyskomfortu przewijania się takich treści na wykop jest fakt, że gdzieś tam cierpią dzieci. Rozwiązaniem sprawy nie będzie blokada treści a złapanie wszystkich osób odpowiedzialnych za proceder i umieszczenie na dożywocie w więzieniu. I to pilnie, bo podczas kiedy my sobie piszemy gdzieś tam cierpi kolejne dziecko
  • Odpowiedz
@aglegola: no #!$%@?. Takie cos po max 5 minutach powinno być skasowane i zgloszone na policje. A nie wiszą sobie 5 godzin na mirko mimo ze ta sytuacja juz trwa 2 tygodnie. Nie zdziwie sie jak znow bedzie inba na nocnej i zadnego moderatora i tak zdjecia beda do rana stac jak dzisiaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@m__b: dlatego pozwalacie żeby treści sobie wisiały na serwerze w nieskończoność, żeby pedofilów ułatwić wymianę zdjęć?
  • Odpowiedz