Wpis z mikrobloga

ROZPOCZYNAMY III EDYCJĘ GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZY FILM ROKU WEDŁUG WYKOPOWICZÓW

Zasady:
1. Głosujemy na filmy, które miały swoją POLSKĄ premierę w 2018 roku, zarówno w kinie, na DVD jak i serwisach VOD.
2. Głosujemy maksymalnie na 3 filmy. Pierwszy dostaje 10 punktów, drugi 5, a trzeci 2.
3. Można uzasadnić swój wybór, znajdzie się to w ogłoszeniu wyników.
4. Plusujemy ten post, by więcej ludzi zobaczyło i wyniki były jak najbardziej miarodajne.
5. Głosowanie trwa do 4 stycznia 2019, ogłoszenie wyników dzień później.

Najlepsze filmy 2016 roku - TUTAJ
Najlepsze filmy 2017 roku - TUTAJ

#film #filmy #kino #wykopwybiera #wykop #netflix #showmax #amazonprime #glosowanie
  • 88
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Para_na_film:

1. Spider-Man: Into the Spider-verse (Spider-Man Uniwersum) - film ledwo wszedł do kin, więc pewnie mało kto zagłosuje, a równocześnie jest to chyba najlepsza adaptacja historii komiksowej o trykociarzach, która udowadnia, że wersje z prawdziwymi aktorami są kompletnie zbędne i ograniczające. I tyczy się to nie tylko adaptacji komiksów, a sporą częścią niezobowiązującego kina akcji w ogóle.

2. Once Upon a Deadpool (Był sobie Deadpool) - film z kategorią R
  • Odpowiedz
1. Kler
2. Venom
3. Pitbull ostatni pies

W sumie to kolejność losowa bo wszystkie trzy mi się podobały tak samo.
  • Odpowiedz
Dałbym trzy bilbordy, ale dla mnie to był film zeszłego roku i głupio mi zabierać miejsce tegorocznym kandydatom. Jestem przekonany, że ten film i tak dostanie się do czołówki za to, że zabrali mu Oscara za najlepszy film.
Patrząc na moje poniższe typy top 3 można by pomyśleć, że oglądam same komiksowe produkcje, ale to nieprawda. Oglądam wszystko, ale w tym roku po prostu nie było tak wyróżniających się dzieł.

1. Avengers:
  • Odpowiedz