Wpis z mikrobloga

@buczubuczu: Wołam bo wiem że jesteś zainstersowany ;)

Kupiłem sobie nowy TV. a konkretnie LG OLED 65B8PLA (tak #!$%@?łem majątek, tak nie jestem z siebie dumny)

No więc zamontowałem go przy okazji robiąc przemeblowanie i widzę że muszę pomalować ściany... Ale że za kwartał robię remont całości to... Walić.

Wracając. TV MEGA. Kolory na OLED to w ogóle bez porównania do mojego starego Sony Bravia. I wreszcie dobrze się ogląda z tych 3,5m odległości.
Wiedźmin 3 -> zrobił na mnie wrażenie raz jeszcze i aż niektóre lokacje jakoś tak po brzydły.
Obejrzałem nowy EP Black Mirror i dalej nie mogę wyjść z podziwu. 4K robi robotę, no i HDR też zamiata.

#oled #telewizory #chwalesie #gruparatowaniaoczu
źródło: comment_rF2myr02ZjoNNsgXI7h65MXCkoYkhF3f.jpg
  • 14
@Virgo92: Ale chcesz poustawiać tak jak ja żeby było widać całe pudełka czy raczej zrobić magazyn pudło na pudle?

Jak pierwsze to w Agata Meble znajdziesz coś 'podobnego' co się sprawdzi na bank

A jak to drugie to potrzeba coś głębszego, i jam kuń jest nie w mej mocy pomoc leży

@micke: kurła wyżej miało być półkę i szukam reguły/półek do wystawienia z 200 pudełek/pudeł z gierkami (jakby jeszcze wlazły większe pudła z kolekcjonerek to w ogóle git :D no ale nic! dzięki!
@patrolez: hmmm, no tak to juz 3 lata. Tv wisi teraz na ramieniu w wyremontowanym lokalu. Kolory wciąż żywe, choć potrzebna była korekta rok temu kolorymetrem. Wypalen brak, kontent z netflixa, primea i apple tv. Miesiac temu musialem pierwszy raz wymienic baterie w pilocie.

Ogolnie uzytkowanie 0 problemow