Wpis z mikrobloga

@motaboy: a już chciałam od dawna niektóre rzeczy napisać bo mnie wkurzały, ale pododawałam dużo rzeczy na czarnolistę i żyłam spokojnie. Ale dzisiaj akurat miałam więcej czasu i szybciej mi ciśnienie skoczyło :D
@Fexo: Oj tak, białorycerzum brzmi lepiej!
  • Odpowiedz
może jak każdy wykopek już zostanie nazwany białorycerzem to się wszyscy ogarną i nie będą nadużywać tego terminu,


@Mq555: hmm... OK masz rację

  • Odpowiedz
No i staje to się argumentum ad białorycerzem, ludzie myślą że jak komuś tak napiszą to wygrali już całą dyskusję XD


@Mq555: Bo tutaj to wygląda często jak szachy z gołębiem - Poprzewraca pionki, nasra na szachownicę, a mimo to będzie się cieszył z wygranej.
  • Odpowiedz
@Mq555: Ale pewnej rzeczy nie rozumiem,tej osobie ludzie mają wybudować pomnik czy jak?Jest wolność słowa,nie mówię,żeby od razu używać mowy nienawiści czy stalkować i upubliczniać takich ludzi,ale tak jak i ludzie mogą to wychwalać na reddicie tak mogą też inni ludzie potępiać.Prezentujesz podejście neutralne,jednak jesteś bardziej za niż przeciw,więc co to w takim razie da takie wrzucanie?Nie widzę po prostu celu świecenia cipką albo cyckami żeby się dowartościowywać bo to
  • Odpowiedz
@diesel_musi_dymic: w niektórych przypadkach się zgadzam, jak na przykład bronienie różowej która ewidentnie nie ma racji albo manipuluje itd, ale nie uważasz że obecnie ten termin jest nadużywany i pojawia się w większości dyskusji?

@command:

nie rozumiem,tej osobie ludzie mają wybudować pomnik czy jak?

Patrz punkt 4. Wyraźnie pisze że jestem przeciwna gloryfikowaniu takich rzeczy i zachwycaniu się jakie
  • Odpowiedz
@Mq555: hm no mógłbym się kłócić o te widzenie celów przez te laski ale mi się nie chce jak i o jeszcze jedną rzecz ale ona pociągnie masę innych rzeczy i będzie to długa dyskusja, więc napiszę tylko Miłego Wieczoru
  • Odpowiedz
@Mq555: Stalkowanie ludzi i wrzucanie ich danych czy zdjęć, których nie chcieli tu wrzucić to jest zwyczajne chamstwo. Tacy ludzie muszą mieć jakieś deficyty, nie są przystosowani do życia w społeczeństwie. Bo nie rozumiem jak trzeba być zepsutym człowiekiem by obcemu człowiekowi takie świństwo robić.
  • Odpowiedz
Mądrze napisane. Odpowiedź jest taka, że osoby które stalkują to zakompleksione prawiczki. Żaden normalny facet czegoś takiego by nie zrobił. To tak jakby zachwycać się motylami a deptać gąsienice! Był tu taki jeden który ją wystalkował. Zrobić mu to samo. Generalnie faceci to obłudne świnie, #!$%@?.

Nawiasem, kiedyś ja sam wystalkowałem jedną z wrzucających tu swoje WGW. Celem sprawdzenia "czy jak chce to potrafię". I ją znalazłem. I co? I nic z
  • Odpowiedz
@Mq555: Ładne podsumowanko, wszystko w punkt. Lubię patrzeć na zadbane ciała, damskie czy męskie, więc mnie takie wgw nie mierzi w ogóle. Wręcz przeciwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem w stanie zrozumieć, że dla kogoś to może być głupota i nie chciał by się wiązać z kimś, kogo bożenka lata po internetach, ale tylko dlatego, że ktoś ma inny pogląd na prywatność czy nawet jakieś sacrum
  • Odpowiedz