Wpis z mikrobloga

@PauIie: Wiem, że to nie było do mnie pytanie, ale odpowiem krótko i na temat: dziewucha popełniła samobójstwo, bo pierdoła, z którym była w pseudozwiązku zakazała brania psychotropów i ogólnie problemy z psychą i w ogóle, tyle. P.s No i miała, zayebisty absurdalny pomysł, bo chciała żeby jej chłoptaś kupił lalę za dwie tysie.
@Kaboone1: ,,odczepcie sie ode mnie psychole, leczcie sie i #czarnolisto dla kazdego " @Matiszka pewnie do tego slawnego tekstu ,,lecz sie" nawiazal

@ZukColorado nie zapominaj, ze takich jak ona sa tysiace

@GejBozy to zalezy jak zostaniemy zapamietani zanim jakis smieszek nie pomysli, aby zrobic przyslowiowy format C:

Ich problemem bylo to, iz mysleli, ze ,,skoro ja jestem stuknieta i on to moze uda nam sie stworzyc szczesliwy zwiazek
@Matiszka: Słuchaj, ja nie szukam zwady czy coś, ale już wystarczająco wiem dużo o sprawie. Co do upozorowania śmierci to tylko moje przypuszczenia, ale co jeśli rzeczywiście tak zrobiła? Może to wszystko ukartowała, żeby kucowi wyklętemu zrobić na złość tylko na razie się nie ujawnia dopóki sprawa nie ucichnie? Albo upozorowała śmierć bo rozczarowała się życiem i zaczęła wszystko od nowa (chociaż przy tak młodym wieku to wątpię). Niedługo minie pół
@Matiszka: Zapomniałem wspomnieć, że istnieją jeszcze z dwie (prawdopodobne) możliwości dlaczego Iro nie ma tym świecie: Prawdopodobnie albo zmieniła tożsamość albo... mogła zostać porwana! Tak, zgadza się istnieje również taka możliwość. Dlaczego tak uważam? Ponieważ od początku ta sprawa nie do końca mi się coś klei i nic nie trzyma się kupy. Najważniejsza rzecz to taka dlaczego Axel tak szybko doszedł do siebie po śmierci Natalki? A może nekrolog, który trafił
Axel to nie facet, tylko pipa i to jeszcze bez honoru i bez wstydu, a facet z krwi i kości uszczęśliwiłby swoją kobietę, utrzymał sam, nie wziąłby ani grosza na utrzymanie swojej partnerki i tak dalej... To jest menda z kucykiem :/ Widzieliście jak się obruszył, kiedy ktoś śmiał zapytać o PS Classic za 150zł? Na własnej grupie napisał do typa: schudnij grubasie. No śmiać się czy płakać? Co on sobą reprezentuje?
@Kaboone1: ale czego tu ne rozumiec? Dziewczyna nie zyje, kuc ma #!$%@? mimo "wielkiej milosci" poudawal ofiare, to duze dziecko.

Kilku jego przydupasow i trolli zaczelo siac teorie spiskowe i tyle.

Co jest bardziej prawdopodobne - samobójstwo jakich wiele codziennie w kraju czy jakies teorie na kiju z programem ochrony świadków? :V
@Matiszka: > Kilku jego przydupasow i trolli zaczelo siac teorie spiskowe i tyle. Ja bynajmniej nie jestem trolem tylko zwykłym, pozytywnym człowiekiem szukającym nowych wrażeń lub czegoś nowego. Wiesz, wiele spraw do tej pory nie doczekało się wyjaśnień jak zaginięcie Iwony Wieczorek czy Magdaleny Żuk. Byle tylko nie angażować w to jeszcze Rutkowskiego... W końcu i tak Axel się doigra. A mówią, że to ludzie na niego najeżdżają, a okazuje się
@Kaboone1: ja ciebie o bycie trollem nie oskarzam lol

Po prostu dziwi mnie to, ze wolisz wierzyc w te dziwne teorie niz w to, jak sie rzeczy mają. Co do kuca to nic dodawac nie musze w sumie, kazdy widzi jak jest. Ludzi po prostu lubia sensacje, ciezko ich winic, szczegolnie na wypoku, ktory zaczyna sie zmieniac (w sumie od dawna jest) pudelkiem dla piwniczaków
@Matiszka: Podobnie jak Reddit czy Fronda.pl. Może dlatego w nie wierzę, bo jestem osobą podatną na sugestie, ale nie naiwną. Czekam tylko, aż potoczy się finał sprawy czy w końcu kuc trafi do pudła. No cóż każda teoria może mieć chociaż tam jakieś ziarenko prawdy. :P Powodzenia życzę.
@ZukColorado: ty jestes jakis chory na glowe jak i ona. ona byla #trupboners i zabila sie dla jego chorej przyjemnosci xD przeciez on lubil takie kuc panny
@GejBozy: zabila sie i juz, glupi ludzie dorabiaja do tego sens ktorego nigdy nie bylo i nie bedzie. a reszta smieje sie z niej i pluje na nia, wszyscy normalni maja taki stosunek do samobojcow nawet jesli publicznie wspolczuja.

a facet z krwi