Wpis z mikrobloga

@Doomnewsuit: a wy mowicie ze powinien umrzec czy co tam jeszcze xD bynajmniej jest smiesznie XD


@acctim: zdajesz sobie sprawę że bynajmniej nie oznacza tego samego co przynajmniej? Dlaczego ludzie tak często popełniają ten błąd?

@karczochh: Kwestia obycia z językiem, czytania książek, nie olewania nauki i uważania jej za zło.
  • Odpowiedz
Pamiętam go z wykopu jak sobie kupił na allegro starą Amigę i się czepiał że nie nowa, sprawa chyba nawet i na policję poszła. Strasznie namolny, ciężki typ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nigdy nie zrozumiem postów typu: Kupię coś tam za ileś (gdzie te ileś, to bardzo zniżone wartość).
  • Odpowiedz
@Doomnewsuit: boli go dupsko bo gosc chce za tyle kupic, podczas gdy nasze ,,guru" dostaje od ,,chlopow" dar. Oczywiscie podwazajac ,,autorytet" ,,no jak to zwykly user ma czelnosc kupic taniej ode mnie PS classic, a zryj gruz grubasie"

Skoro sie juz aferka tam zaczyna krecic to warto tak jak napisal @SanczoPansa89 przypomniec mr. oskario jak to handlowal grami od widzow na allegro

@gwarth: nono i
  • Odpowiedz
@top_czipsy: miecugowa bic to nie grzech, to obowiazek kazdego prawdziwego polaka, powtarzam, polakom zawsze brakowalo jaj zeby ich powywieszac, glownie wariaci to robia. za hitlera tez tak bylo, kazdy mogl probowac go zatrzymac ale tchorze woleli siedziec cicho a potem skonczyli na wschodnim froncie a ich baby zostaly zgwalcone przez ruskich.
zawsze mnie smieszy ze oskarek sie wstydzi tego co zrobil, to byl akt glupoty (tak jak powstanie warszawskie) ale
  • Odpowiedz
@Doomnewsuit: xD no ale serio polactwo pomstuje na komune, resortowe dzieci, bande czworga w ktorej sa ci ktorzy ich okradli w latach 90 z majatku panstwowego a kompletnie nic nie robi a nawet twierdzi ze miecugowowi sie w ryj nie nalezalo XD no owszem predzej urbanowi no ale to pewnie mial byc wstep do dnia sznura XD narodowcy wyspiewuja ze komunisci na latarniach a to zwykle #!$%@? w rurkach niestety
  • Odpowiedz
@majka34: gdzie ludzi kupa tam herkules dupa. ja przynajmniej nie krzycze raz sierpem raz mlotem czerwona holote xD bo wiem ze to nierealne. jedynie mnie dziwi reakcja na szturchanie czerwonego miecia z twnu
to co zrobil twn to jest dokladnie tym co zostalo pokazane w serialu 1983 ostatnio, biedne dzieciaki nawet nie wiedza kto jest i byl od zawsze ich wrogiem
  • Odpowiedz