Wpis z mikrobloga

@top_czipsy: jak ta #!$%@? banuje nawet za to ze mu dislajka dasz , on chce tylko niedojebów co mu dupsko liża , donejty wysyłają , gry , konsole , wtedy nawet możesz dostać moderatora u jego smierdzącym kanale lub na grupie na fb przykład piesek breksonik , który jest na zawołanie tylko aport i już jest :D
  • Odpowiedz
@acctim: znaczy za wolność naszom i waszom go uderzył? Bohater #!$%@?. Widzę, że ty to też Wielki Wolnościowiec. Wolnomyśliciel. Buntownik. Taki buntownik, że nawet buntuje się przeciw interpunkcji czy ogólnie pojętym zasadom pisowni języka polskiego. Ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
Oczywiście moja wypowiedź się nie kleiła bo trochę sobie popiłem ale dostałem już bana na dwóch kontach. Zaraz zakładam kolejne dziesięć
  • Odpowiedz
@gwarth: dobry ten mem, akurat wondopolski tez tak czesto gadal ze tylko oryginalna konsola
a to ze npece hejtuja to ps1 to tez prawda, gdziekolwiek pojdziesz to #!$%@? jak im sie nie podoba i jakie to nie jest gowno wiec ciezko uwierzyc ze to nie jest sponsorowane

no ja sie buntuje przeciw pisowni xD moja osobista walka

a co do ataku na resortowe dzieci to nigdy nie wiadomo co jest prowokacja i jak sie zachowac. tak jak i korwin tak i axelio - nie wiesz kto go sponsoruje i kto mu kazal zrobic to albo tamto - nigdy nie wiesz czy przypadkiem taka burda nie byla zaplanowana przez tajne sluzby... a obok oskarka sie kreca ot chociazby ruskie trole bo jego kolega czeczetkowicz zna sie z #jablonowski i reszta tej
  • Odpowiedz
dobry ten mem


@acctim: #!$%@?ć mema. Typ tam ewidentnie stara się obrazić człowieka. Absolutnie nie ogarniam za co, ale najwyraźniej musiało go to zaboleć.

niepotrzebnie leziecie do niego, dajecie mu
  • Odpowiedz
On ma tylko wykształcenie podstawowe xD


@Matiszka: no to w takim razie jaki z niego kuc. Bycie kucem wymaga przynajmniej uczęszczania do polibudy (jak nie do jej ukończenia)
Nawet na to nie zasługuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przegryw
  • Odpowiedz
@Kuzuri951: @gwarth: ironia i hipokryzja w jednym.

On jest jak te chihuahua. Co to nie on, ale jednak ugryzc za jaja moze.

Pewnie dumny jak paw bo uzyl takich wyszukanych ! czulych...slow jak grubas i frajer w stosunku do swoich przyjaciol ktorych wydymal z radoscia bo za PS classic ze swoich pieniedzy nie
  • Odpowiedz