Wpis z mikrobloga

@Krol_Dzielni: Na pewno przyda mi się #youtube i #iptv i pewnie jakieś #vod ale jeszcze nie wiem które (ktoś wie co dokładnie jest dostępne na #appletv a co na #androidtv ?), najlepiej jakieś tanie albo darmowe. Przydałoby się również strumieniowanie obrazu z komputera. Szczerze to nie wiem nawet do czego jeszcze oprócz wymienionych może mi się to przydać (jakieś sugestie?).
@g00dm4n: masz jutuba, masz netflixa, ale to musisz płacić, masz Kodi z darmowymi filmami, serialami, darmowe vod też jest. Zerknij na Amazon Fire TV, ale nie namawiam, bo nie wiem jak się sprawuje. Za tydzień będę wiedział jak uznali reklamację na miboxa - którego nie polecam, to mam zamiar wziąć tego amazona, więc wtedy będę mógł napisać coś więcej.
@g00dm4n: mam #mibox z #androidtv, używam Netflix, YouTube, player.pl, TVP VOD, ipla, HBO Go, showmax, WP Pilot, TED i wiele innych aplikacji, w tym kombajn Kodi, dodatkowo Chromecast do przesyłania obrazu z telefonu i przeglądarki w komputerze, samo urządzenie ma jeszcze pilot z mikrofonem, w którym słownie wyszukasz interesujących rzeczy, jestem bardzo zadowolony i polecam.
@g00dm4n: Co do #appletv to moge powiedziec ze dziala bardzo dobrze. Nie zacina sie, nie zawiesza, natomiast jesli chodzi o #androidtv to zalezy co kupisz. Na pewno odradzalbym te wszystkie najtansze boxy z allegro. Z tego co widzialem w opiniach na ceneo to na #mibox tez niektorzy narzekali. Jesli chodzi o funkcjonalnosci to #youtube odpalisz spokojnie tu i tu, do #iptv tez jest duzo roznych aplikacji. Co do #kodi to bez