Wpis z mikrobloga

@Rabusek: widziałem to już parę razy w przeszłości i o ile jestem w stanie zrozumieć jakiegoś nieogarniętego hydraulika czy innego stolarza, którzy montują kran czy szafkę bez pomyślunku tak tutaj nie kumam jak można było coś takiego #!$%@?ć. Przecież przy montażu, projektowaniu i zatwierdzaniu takiej reklamy musiało brać udział minimum kilkanaście-kilkadziesiąt osób, a koszt to grube tysiące dolarów
  • Odpowiedz
@resuf: yyyyy żartujesz? Cały świat jest wypełniony #januszebiznesu, którzy wiedzą lepiej, którym się śpieszy, kórzy nie lubuą słuchać i wydawać pieniędzy, ale lubią rozkazywać oraz pełno wykonawców, którzy robią byle zrobić i pełno odbiorów, które są tylko na kartce.
  • Odpowiedz
@resuf Mam wrażenie że właśnie z tego powodu rzeczy wychodzą źle. Dużo ludzi, odpowiedzialność się rozkłada na wszystkich, więc każdy ma #!$%@? i liczy że ten drugi pomyśli.
  • Odpowiedz
@resuf: bo 18 z tych 20 osób bierze hajs za jeden podpis pod dokumentem. Jest projekt na początku i jest ekipa wykonawcza na końcu. Pomiędzy powinno być sprawdzanie i zatwierdzenie, ale no właśnie z tym to bywa tak, że a #!$%@? podpiszę przecież co się stanie.
  • Odpowiedz
  • 1
@resuf prawdopodobnie billboard nie miał się ruszać tylko się jakiś element zerwał i teraz się kręci. Billboard który można obrócić w odpowiednim kierunku i zablokować wydaje się dóbrym rozwiązaniem
  • Odpowiedz
@resuf: Ta reklama byłą montowana przez dwie osoby i operatora HDSu. Postawili ją na szybko, zmontowali i pojechali w #!$%@?, bo tego samego dnia mają do #!$%@? jeszcze osiem takich słupów. Prąd podłączył dostawca kilka godzin później, zobaczył, że się rusza i też pojechał w #!$%@?.

Jest też inna opcja, ta reklama stała tam wcześniej, był jakiś remont drogi czy coś i postawili lampę dwa metry dalej, niż było przed remontem.
  • Odpowiedz
@resuf: sam miałem podobną sytuację. Wysłaliśmy zespół na montaż maszyny i zadzwonili z pytaniem czemu rama stoi tam gdzie betonowy słup wsporczy dachu xD. Szybkie spojrzenie na plan fabryki i jeszcze większe zaskoczenie bo żadnego słupa tam nie ma xD Okazało się, że osoba po stronie klienta nie włączyła jednej warstwy w Autocadzie i wysłała nam plany bez naniesionych kolumn na planie fabryki (ale ściany już były zaznaczone).

A co do
  • Odpowiedz