Wpis z mikrobloga

  • 53
@Nebuchadnezzar no właśnie dlatego tyle kosztuje, bo to skoda Octavia, a wszyscy Januszem dobrze wiedzą że skoda to tak naprawdę VW, więc windują ceny, a druga sprawa jest taka że dobre by tyle kosztowało, a to że to jakiś kręcony złom to już inna sprawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Nebuchadnezzar: kolor to sprawa do dyskusji, ja mam go na przykład w dupie. Mam dokładnie taki sam samochód (tylko srebrny) i ten silnik, mimo że mały jest dobry, w sensie: działa. Wiadomo, że to nie jest zajebiste auto na trasy... W ogóle, to nie jest zajebiste auto, bo to Skoda. Ale Skoda ma jeden plus: zawsze odpali, zawsze dojedziesz tam, gdzie chcesz. Ale skręcenie licznika o prawie 50% to ręce
  • Odpowiedz
@mkarweta: inna sprawa to kto uwierzy w bajki o rodzinnej skodzie w kombiaku robiącej średnio 16 tys. km rocznie xD. Jeszcze w Fabię w hatchbacku użytkowaną przez dziadka (oczywiście w bieda wersji bez klimy) bym uwierzył. Ale w coś takiego? To już trzeba być turbodzbanem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nebuchadnezzar: a ja nie powiedziałem, że to jakiś wyczyn. Stawiam tylko tezę, że jak masz tam instalację paliwa biedy to 100 km za 16 zł jest wyczynem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mkarweta: a to ja wiem somsiedzie, kuuurła kiedyś to było... ja kupiłem tera passata bepiontke w tedeiku na klymatroniku i z dużym radiem, to je lymuzyna! ledwie 180 tysięcy najechane, okazje trafiłem. właściciel komisu dla siebie sprowadził ale miałem fart bo akurat se kupił aszóstkę dwa i pół tedei, to maszyna jest.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: ej no ja mam teraz w rodzinie 2 kombi i oba są "rodzinne", czyli najdalej jadą do galerii na zakupy. Kto nam uwierzy, jakbyśmy chcieli to sprzedać? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: O przepraszam, ja mam rodzinną astrę "w kumbi" i od września 2017 do dziś zrobiłem 16 500. Nic nie wskazuje, żebym nagle zaczął więcej jeździć. Używana codziennie. Ciekawe czy ktoś mi uwierzy za 6-7 lat :D
  • Odpowiedz