Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi fenomen wysyłania benizow (w dodatku brzydkich) obcym różowym na priw.

Juz pomijam ze naprawdę każda dorosła kobieta wie jak penis wyglada i nie jest to żadne lał.

Jak juz bardzo chcecie wywołać pozytywny elekt to na litosc boska:
- umyjcie przyrodzenie bo to widac
- zadbajcie o pazury bo to tez widac
- umyjcie lub pozbądźcie sie sklejonego futra bo to tez Kurcze widac

Obleśne ohydne
Penis to ładny element o ile sie o niego dba...
N.....A - Wytłumaczcie mi fenomen wysyłania benizow (w dodatku brzydkich) obcym różow...

źródło: comment_XOgAmNkIXTbW5AOjHNdv3MgylZG0MpsE.jpg

Pobierz
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wytłumaczcie mi fenomen wysyłania benizow (w dodatku brzydkich) obcym różowym na priw.

Juz pomijam ze naprawdę każda dorosła kobieta wie jak penis wyglada i nie jest to żadne lał.


@NIEKONWENCJONALNA: dodałbym dokładnie to samo tylko tak (przy okazji ostatniej #afera #wgw):
Wytłumaczcie mi fenomen wstawiania cycków(w dodatku nie specjalnych) na portale społecznościowe.
Już pomijam, że naprawdę każdy dorosły facet wie jak cycki wyglądają i nie
  • Odpowiedz
@dzana: Pewnie zależy, jak na to spojrzeć.
Można też np. zadać pytanie, czy wysyłanie komuś zdjęć biustu lub waginy bez zgody nie podchodzi pod molestowanie.
Może część typów wysyłających takie zdjęcia zbyt dosłownie bierze do siebie zalecenie: "Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie!". ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie zdaje sobie sprawy, że może to zostać odebrane jako chamskie.
  • Odpowiedz
@Trojden: według prawa jest to molestowanie.

Ja chetnie sobie pooglądam penisa osoby wyjątkowej dla mnie, ale takiego Gienka co to wysyłka penisa tak o z dupy kazdej lasce? Fujka. Dobrze ze choroby weneryczne nie przenoszą sie przez internet xd
  • Odpowiedz