Wpis z mikrobloga

Warto w tym momencie kupować nowy komputer? Na ten cel mógłbym obecnie przeznaczyć około 3000-3500zł. Myślałem o Ryzenie 2600, GTX 1060 6GB/RX580 8GB, 16GB Ramu. Obecnie często spotykam się ze stwierdzeniem, żeby poczekać na nowe karty wykonane w nowej technologii 7nm. Najprawdopodobniej do czasu ich wydania mój budżet by się zwiększył ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pcmasterrace
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karnzolax: Pytanie czy masz na czym grać obecnie? Jeśli nie to kupuj teraz tylko z naciskiem na lepszy procesor i wtedy najwyżej karta pójdzie do wymiany za 2 czy 3 lata ¯_(ツ)_/¯
@Karnzolax: te nowe karty 7nm od AMD co najwyzej dogonia nvidie. Nie chodzilo Ci czasem o procka 7nm od AMD bo to faktycznie beda ciekawe konstrukcje.

Jak mozesz poczekac to poczekaj :) Ja bym kupil teraz ryzena 2600 z mysla o wymianie na nowe procki AMD jak wyjda, do tego uzywane gf1070.
@lukas736: Nie interesują mnie konsole :)
@pitrek136: Obecnie mam Intela 4 generacji, Radeona 270X i 8GB Ramu, czyli szału nie ma, ale na najniższych idzie jeszcze pograć w nowsze tytuły.
@emjot86: Szczerze coś słyszałem o kartach na przełomie kwietnia/maja, ale nie jestem w tej dziedzinie ekspertem i pewnie się pomyliłem.