Wpis z mikrobloga

Święta, święta i po świętach ¯\_(ツ)_/¯
24.12.2018... patrzę pod choinkę, a tam parę prezentów dla mojej osoby - czym więcej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otwieram jeden po drugim prezencie i przytoczę tutaj wszystkie "prezenty", które otrzymałem:
- Intel Core i7-9700K
- MSI Geforce GTX 1080 Ti 8GB
- MSI MPG Z390 Gaming Pro Carbon
- Corsair 32GB 3000MHz
- 2 x GOODRAM SSD 240GB MLC IRDM PRO (GEN2)
- 2 x WD Black 1TB HDD

Myślę sobie - "O kierwa... zajebiaszczo... w końcu będę miał PC-ta z podzespołami, które nie są złe" (ʘʘ)
Potem niestety dochodzę do wniosku, że przecież... te prezenty to ja sam kupiłem sobie, gdyż jestem przegrywem życiowym i spędzam wigilię w samotności (,) ehh yebać.
#przegryw #intel #msi #corsair #goodram #wd #internet #wigilia #polska #komputery #wykop
  • 18
@Trap-Loser: Jeżeli rzeczywiście tego chcesz to owszem szybciej dojdziesz do tego czego chcesz niż myślisz, ale wiadomo, że to nie jest łatwe, lecz jeżeli już masz "takie myśli" to już może być tylko lepiej.
Z dnia na dzień "coś" zmieniaj i nie tylko "planuj", a realizuj ten plan, bo ja w życiu wiele planowałem, lecz tego nie realizowałem i stale byłem w tym samym punkcie, także ważne, by realizować, a nie
@Trap-Loser: W tym aspekcie to akurat istnieje "droga na skróty", ale przecież nie będę Tobie wybierał co masz robić w swoim życiu. Jeżeli tego chcesz to już Twój wybór i nikt nie ma prawa podważać Twojego wyboru. Ja tylko dałem Ci "pomysł" na inny wybór ;)