Wpis z mikrobloga

@MarySue0987:
Kochana z tego co wiem to jak narazie nie ma promocji na Iqos3, ale jak chcesz to spróbuj skontaktować się z przedstawicielem to może coś ci załatwi:)
Jak chcesz to tutaj masz zniżkę na 150 zł( do 1,01,2019), ale na Iqosa 2.4- ja go mam i jest super :)
Tutaj masz link na zniżkę- tym linkiem możesz skontaktować się z przedstawicielem:):
https://api.iqosfriends.pl/polecam?a=QDEPKKE

Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@MarySue0987:
Widziałam tego Iqosa 3 jak był u mnie Pan przedstawiciel, na prawdę fajny jest, ale tak samo z powodu wysokiej ceny nie kupiłam go:) ale może poczekaj do nowego roku to coś się pojawi :)
  • Odpowiedz
@MarySue0987: ja właśnie jestem po spotkaniu z przedstawicielką iqosa, znajomy brał, ja również się skusiłem. Cena do końca roku jest niby promocyjna 150zł za zestaw 2.4plus do tego 3 paczki heetsów darmo, czyli zestaw wyniesie nas około 100zł. Pierwsze wrażenia? Jak najbardziej na plus, dodatkowo mam dostać jakieś tam kody na kolejne paczki darmowe więc samo urządzenie wyniesie poniżej 100zł czyli nie odczujemy tego praktycznie wgl po kieszeni. Podobno ta
  • Odpowiedz
@wynicniewiecie: z tego co wiem, to trójka jest trochę mniejsza, szybciej się ładuję pomiędzy używaniem wkładów (a w wersji 3 multi można wypalić ich 10 pod rząd bez ładowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)) no i nie ma tego nieszczęsnego przycisku do otwierania powerbanka - a on lubi się psuć. No i ładuje się je usb typu c.
  • Odpowiedz
@MarySue0987: mi osobiście otwierana górna klapka pasuje w 2.4plus. Śmiem wątpic czy w wersji 3multi 10 wkładów da radę podgrzać bez ładowania, ale jeśli tak to duży plus, aczkolwiek ta ładowarka nie jest ogromnych rozmiarów, więc można ją mieć zawsze przy sobie, przecież paczka fajek ma podobny wymiar, zobaczymy jak będzie, a apropo uszkodzeń sprzętu, z tego co dzisiaj słyszałem przynajmniej od tej przedstawicielki, nie ma problemu z wymianą do
  • Odpowiedz
@wynicniewiecie @MarySue0987:
Kochani właśnie dzisiaj dostałam dodatkowy kod na heetsy, co prawda trzeba kupić 4 paczki ale wtedy 2 dostajesz gratis, jestem w szoku ponieważ już dostałam wszystkie kody o których była mowa, a tutaj jednak coś dodatkowo dali, jak dla mię super:)
A tak ogólnie to tak zachwalacie ta 3, że chyba po nowym roku skuszę sie na niego jak będzie jakaś fajna promocja, a jak narazie zamówiłam
  • Odpowiedz