Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, dzisiaj krótka historyjka o wycieraczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnego razu pewien klient zakupił u nas wycieraczki do swojego samochodu. Paczka spakowana, wysłana, klient odebrał. Temat zapominany, ale nie tym razem. Klient napisał do nas skargę.


Dostaliśmy filmik... i postanowiliśmy odesłać takiego oto gifa. ( )


#motoryzacja #heheszki
Pobierz filtrytotupl - Cześć Mirki i Mirabelki, dzisiaj krótka historyjka o wycieraczkach ( ͡...
źródło: comment_DKh4SgGgQVZBgGJMOKgG53Y0q42z3dT8.gif
  • 103
@filtrytotupl: Juliusza Słowackiego 257a, 80-297 Gdańsk. Jadąc do Was do sklepu zawsze czuję się jak wróg ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Obsługa średniawa od czasu co tam jeżdżę. Pan przy ladzie jakby tam siedział za karę a w tle słuchając innych pracowników jak sobie żartują z osób dzwoniących przez telefon do Waszej firmy. Co jak co - ceny macie na prawdę ok ale obsługa i pomoc dla klienta,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@filtrytotupl: Nie mam pojęcia jaki to model wycieraczki, ale jest to oryginalna w A klasie Mercedesa na tylnej klapie. Nie jest starta, ale od połowy do końcówki chyba jest niedociśnięta. Zawsze wyciera tylko połowę. Da się coś z tym zrobić czy kupować nową?
@Twinkle nie. Ale przegnij tak trochę, nie pod kątem 90 stopni ( ͡º ͜ʖ͡º), z wyczuciem, wtedy sprężyna która dociska zrobi się odrobinę mocniej napięta. To ramie jest z dosyć plastycznej stali zrobione.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@filtrytotupl: kiedyś sprzedawałem kamerki internetowe i na 300 sprzedanych sztuk miałem 3 reklamacje odnośnie braku obrazu. Oczywiście dobrze się domyślacie: kamerki nie miały zdjętych osłon z obiektywów.
@frems: Zależy. Z zasady tak, bo lepiej zbierają, ale jak cokolwiek się uszkodzi, połamiesz zaczep, przestanie gdzieś zbierać, to musisz całą wymienić, a w szkieletowej wyciągasz tylko samą gumę, wstawiasz drugą za dychę i jedziesz dalej.
@filtrytotupl przypomniales mi sytuację z mojej pracbazy - drukarki się zaczęły sypać, no to pojechaly do serwisu, diagnoza - są sprawne tylko tonery są do wymiany. Kierowca wrócił z nimi do firmy, kupił nowe tonery i hurrr durr znowu nie działa, no to z powrotem pojechał do sklepu z reklamacją na tonery, zdziwiony sprzedawca zapytał - a wyciagneliscie folie z tonera? ( ͡º ͜ʖ͡º)