Wpis z mikrobloga

A ja tak sobie zerknałem ostatnio na tag #krakow i nie znalazlem info na temat fajnych restauracji/kawiarni/pubow. Tak więc poleci mi ktos cos ciekawego? Zalezy mi, zeby to nie byl lokal z 3 stolikami tylko cos wiekszego. Najlepiec cos w centrum zeby za daleko nie jezdzic.
  • 12
@poiuytrewq1: Jakieś preferowane progi cenowe, rodzaj kuchni, etc? Taki generalny przegląd ostatnio odwiedzanych przeze mnie - w samym rynku podeszło mi włoskie Da Pietro, dobra włoska pizzeria - Pizza Garden. Burgerownie - M22 i MoaBurger. Fastfood/street food - zdecydowanie kiełbaski z nyski koło Hali Targowej oraz Krakowski Kumpir (w obu wypadkach nie ma gdzie usiąść).
@poiuytrewq1: nigdy tam nie pilem, ale jak bywalem po prezent to zawsze był tam ruch, więc moze warto spróbować. Jak coś polskiego to jest jeden bardzo dobry bar mleczny w centrum lecz nazwy nie pamiętam. Duze kolejki bo smacznie i tanio. Z polskich restauracji to nie wiem, jednak ceny 40zl to za obiad licz na osobe bez picia. Centrum jest przystosowane bardziej pod obcokrajowców co szastaja Euro. Jest ewentualnie Olimp. Fajny