Wpis z mikrobloga

POLSKI HIP HOP 2018:

-Deys jest z gości co wypatrują level w sylwestra, ale jak został tam pociśnięty to się okazuje, że jednak już od kilku lat nie sprawdza laika

-Peja zostaje durniakiem z tvnu po raz drugi, taki agent z niego

-Żulczyk ciśnie Taconafide, serca nastolatek z tumblr rozbite na pół. Czyje smutne cytaty teraz reblogować?

-TEDE liże się z 17stką w sieci HUCZY!!!!

-Żabson wprowadza nowy gatunek ''trapollo''

-Tomb oficjalnie wraca, przeprasza, wysyła płyty, udziela wywiadów, dissuje Bedoesa i znów znika, potem znów wraca wrzuca numer, który po chwili blokuje mu SB

-Bedoes obraża scene, każdy dissuje każdego, kilku łaków i nonameów próbuje się wybić bo słowa bediego ich ''uraziły'' XD

-Jędker REALISTA zbiera na dofinansowanie płyty, ty mu wpłaciłeś czy hejt ci nie pozwala?

-feat. Szpaku

-blacha2115 (nie wiem czy coś tu musze jeszcze dodawac)

-QueQuality znów przyjmuje w swoje szeregi gwiazdę nołnejm alert, ''sztos, los, głos, włos, cios'' niezłe rymy, jeszcze na kradzionym bicie

-Otsochodzi w podziemiu jechał po typach lecących na at, teraz robi najbardziej przypałową odmianę trapu i jest zdziwiony, że starzy słuchacze i koledzy z branży zaczęli cisnąć jego

-michał graczyk nie wpisuje w kolab fast life sharky w gustawie, sprzedaje bit Bedoesowi za 300 zł, a po sukcesie numeru, niczym Sapkowski żąda większej kwoty

-michał graczyk i 2k przypadkowo robią remake bitu z ''litty'' meek milla dla najgłośniejszego duetu w kraju

-michał graczyk i 2k przypadkowo robią kolejne remaki bitów

-michał graczyk przez tydzień wylewa żale na swoim fp bo zabolały go uwagi od lil konona, zaczyna go stalkować XD

-jeszcze więcej raperów youtuberów

-B.R.O zaprasza na feat youtubera i zostaje przez niego zjedzony

-B.R.O postanawia sam zostać youtuberem

-rest dixon37, 33-letni mężczyzna jest z siebie dumny, że pogonił z kolegami 18-latka

-kafar dix37 zarzuca białasowi, że broni bedoesa, samemu stając w obronie swojego byka resta

-kafar dix37 przegrał beef z białasem więc pojechał z 10 kolegami do nobocoto dać po liściu realizatorowi i przypadkowemu klientowi

-Kuban wypuścił taki syf, że po jakimś czasie zrobiło mu się wstyd i to pousuwał

-Deys pluje totalnie, bo w podcaście powiedzieli prawdę o jego nowej płycie "Słabe wyczucie rytmu, słaby śpiew i nadmierna egzaltacja" (nie dało się lepiej tego dzieła opisać)

-Paluch żartuje z samobójstw wśród młodzieży, myśli że ktoś jest w stanie zrobić to tylko dla podbicia zasięgu

-belmondo i gps kradną type beaty, wymyślają jakiegoś producenta bitcoins, jednego z producentów nie podpisują, bo ''zapomnieli''

-dla Wudoe który jest chodzącym banerem reklamowym rap to nie rurki i supreme

-poważne portale muzyczne nie są w stanie wyczuć ironii i piszą artykuły o konflikcie na linii Janek - Szpaku, po glamrapie czy hypie bym się tego spodziewał, ale cgm serio?


Źródło : CEJOT JOT
#polskirap #rap
  • 10
@Farezowsky: kiedy Deys pisał o tym, że nie słucha laika? XD
Eh, był dla mnie zawsze złotem i to w sumie przez niego złapałem zajawkę na rap. Ostatni rok w jego wykonaniu był tak gówniany, że nawet nie przesłuchałem w całości płyt
Jak cudowne że przestałem słuchać rapu w 2001 roku i już nie wracam do tej żenady, bo poszło to w jakimś kompletnie posranym kierunku. Ja nawet nie rozumiem połowy tej nowomowy a co dopiero tych love story co opisujesz.