Wpis z mikrobloga

Cena do jakości - tutaj zawsze pojawia się argument o zawyżonej cenie - bo przecież 200 zł co roku. Tak naprawdę jednak FIFA to rozrywka na wiele godzin. W przeciwieństwie do innych gier nie da się jej przejść. Dlatego pod koniec wychodzi, że grałeś np. 2 zł za godzinę. Jednak mało... Dodatkowo dla wielu jest to jedna z niewielu gier, w które grają.


@kx_keytinho: Sam już w 19 rozegrałem przynajmniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mruvek: weźmy na przykład GTA V i tryb online. Dlaczego rockstar nie wypuszcza co roku nowego GTA z trybem online? Oni co jakiś czas dodają nowe tryby, pojazdy i stroje, mogą przecież wystawić nowa gierkę za 200zl i elo. Kto chce niech kupi. EA widzi że fani fify kupią wszystko, nawet jakby było to gówno z napisem FIFA 2019 za 200 to i tak by kupili. EA przestał byc traktowany
  • Odpowiedz
  • 2
@Gr888 ale jak mnie doja xD? 200zl/rok? To jak każda inna gra. Gta nie wychodzi co roku, bo to przede wszystkim single player. W fifie też dostajemy od 3 lat tryb fabularny i inne rzeczy wymieniane wyżej. Ale jak można Ci to wytłumaczyć, jak dla Ciebie nid ma żadnej roznicy, wszystko można zrobić aktualizacja, gry powinny być za darmo i tylko każdy nas doi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aokx niestety ale granie ciągle w 1 cześć nie daje funu bo ta gra to nie tylko symulator piłki ale polega też na budowaniu finansów klubu, ulepszaniu go, zdobywaniu lepszych piłkarzy itp. W momencie jak gra kończy się w lipcu, masz już mocny skład itp to nie chce ci się po prostu dalej grać. Ea nie robi tego najuczciwi3j dlatego nie kupuje gry co roku tylko co kilka lat, bo jednak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mruvek: nie chodzi żeby były za darmo. Nie jestem fanem piractwa ani rozdawania gier za darmo (chyba że gra ma model f2p) zobacz sobie skok technologiczny pomiędzy np GTAIV a GTAV. Dlaczego rockstar nie wypuszcza gier tak jak FIFA? Mogli by srac produkcjami co rok gdzie zmieni się tylko i wyłącznie fabuła, ale oni mają jakikolwiek szacunek do graczy i jak coś wypuszczają to wiedza ze ciężko to będzie przebić
  • Odpowiedz
@Gr888: Zgadzam sie w 100%, ale z własnego doświadczenia wiem (znam kilkanaście osób kupujących fifę każdego roku), że klienci tego tytułu to w ogromnej większości ludzie, którzy grają TYLKO w fifę. Ja gram w sporo gier i rocznie wydaję na to ponad 1000 zł. Większość tych tytułów to gierki, które przejdę w kilkadziesiąt godzin i nara, nigdy do nich nie wracam. Gracz fify kupuje ją w pażdzierniku i gra codziennie
  • Odpowiedz
@Aokx: Jako gracz fify od nie wiem ilu lat, chciałem powiedzieć, że mimo wszystko każda odsłona fify bardzo różni się od poprzednich pod względem mechanik, gameplayu itp. Zauważą to tylko Ci, co kupują każdą odsłonę. Wystarczy zagrać nagle w fifę sprzed roku lub 2 lat i zobaczy się w moment, jak seria poszła do przodu pod względem realizmu, sztucznej inteligencji, animacji, budowania akcji itd. Inna sprawa, że ta gra jest
  • Odpowiedz
@Gr888: Czym się różni FIFA 18 od 19. No właśnie Ci kurczę napisałem tam wyżej. :) Takie tam rzeczy - nowy tryb fabularny, nowy sezon online, nowe tryby szybkiej gry, nowe składy, piłkarze i kluby. No ale dla Ciebie to przecież tylko trawa :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kx_keytinho: można to zrobić w aktualizacji tak jak robią to inni szanujący graczy wydawcy. Powrócę znwou do GTA które teraz opiera się na online bo singla przeszedł każdy. Weszła arena wojny która daje z 8/9 różnych od siebie trybów gry. Przecież mogli dać to jako osobna grę. To takie sprawiedliwe.

Piłka nożna, czy raczej gry w tym "świecie" nie różnią się niczym od gier typu cs. Chodzi tylko i wyłącznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kx_keytinho: nie wiem czy ktoś wydaje, napisałem "załóżmy" chciałem tylko się dowiedzieć czy konto z tamtego roku jest coś warte. Bo np konto steam z jakąś tam grą odsprzedam (łamiąc regulamin steam ale to inny temat) bo ktoś chce to kupić. A czy konto lub płytę z FIFĄ kupi?
  • Odpowiedz
@Gr888: może ktoś kupi ale raczej jednak nie, bo tak jak pisałem np. dla mnie granie nie w najnowszą fifę ma dużo mniej sensu.

"#!$%@?ć na hajs" znaczy chyba być oszukiwanym? Nie sądzę, że ktoś czuje się oszukany, bo on od początku wiedział za co płaci i co dostał (w dość niskiej cenie w skali rocznej) i jest z tego bardzo zadowolony. W FIFA nie da się zrobić tak jak
  • Odpowiedz
UFC i tam dodają nowych zawodników, poprawiają ich oceny, dodają legendy, zmieniają gameplay


@Shatter: taa tylko większość graczy uważa ze UFC3 jest krokiem wstecz i jest gorsze od 2, pooglądaj sobie porównanie grafiki np.
  • Odpowiedz
@Shatter: są tacy co lubią mieć lepszą a nie jak się im grafikę cofa, poza tym gameplay ok ale grapling dalej ssie i większość ludzi tego nie kuma bo nie ma tam tutoriala czy practice dla ludzi, olano temat jak zawsze, dali by Fight Night a nie to gówno wciskają bo u nich popularne.
  • Odpowiedz