Wpis z mikrobloga

@jakub3k12345: ja zacząłem pytać o rower, po co mam niewiadomo jak się wysilać jak i tak potem o to zapytam. Więc cyk najpierw pytanie o rower a potem się pomyśli co dalej. Jeszcze żadna nie odpisała że ma i jeździ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990: Ale Ty odrzucasz kogoś tylko dlatego, że nie jeździ na rowerze (przynajmniej z tego co kojarzę z Twoich wpisów).. a to już wg mnie jest lekko porąbane.
  • Odpowiedz
@trevoz: a co mam zakładać sobie łańcuch? sobota to wstanę 5-6 wsiądę na rower albo jak mnie najdzie to prosto z roboty w piątek po południu (bo już przyjadę spakowany) i wrócę w niedziele wieczorem ʕʔ albo urlop już planuje od dobrych kilku lat jakąś dłuższą wyprawę. Która normalna będzie chciała faceta z którym nie pojedzie na urlop? no i przede wszystkim która będzie to tolerować? żadna
  • Odpowiedz
@trevoz: niekiedy za cholere nie chce mi się wsiąść na rower mimo idealnej pogody, a tak ona będzie nalegać i w końcu ulegnę i pojedziemy gdzieś... ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdzie są takie różowe
  • Odpowiedz
@mati1990: za duże masz wymagania xDD Jeszcze jakbyś był Chadem 10/10 to może byłoby łatwiej, ale nie jesteś więc albo szukaj sobie normalnej dziewczyny albo się ożeń z tym rowerem :P
  • Odpowiedz