Wpis z mikrobloga

A propos tej potwierdzonej już plotki o przeskoku w czasie między 8. a 9. częścią. Ja przekonanie o tym, że coś takiego zrobią miałem już zaraz po tym jak wyszedłem z seansu 8. Wydawało mi to logiczne. Kto też tak miał? Czy to tylko wrażenie, a sam film nie pozwalał na takie wnioski?
Pytam się, bo skoro można wyciągnąć taki wniosek na podstawie minionej części to można też wyciągnąć inne wnioski. A to nam daje pewien obraz, w którą stronę pójdzie historia, która będzie istotna jeśli chodzi o następne trylogie w tym uniwersum.
#starwars

Ankieta.

  • Zgadzam się, film pozwalał na taki wniosek. 56.0% (14)
  • Też tak miałem, ale to tylko wrażenie. 12.0% (3)
  • Film nie pozwala na taki wniosek. 4.0% (1)
  • Nie odniosłem takiego wrażenia. 28.0% (7)

Oddanych głosów: 25

  • 8
@Primusek: plotka nie jest absolutnie potwierdzona, John Boyenga na twitterze powiedział, że nawet nie udzielał takiego wywiadu. Z drugiej strony również wydaje mi się, że będzie to max rok. Kylo się nie utrzyma dłużej przy władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Primusek to jest oczywiste, ze będzie przeskok. Rian praktycznie zamknął trylogię w swoim filmie. Nawet ren rok z plotek wydaje mnie sie troche mało aby pozbierać siły po łomocie jakie Resistance dostalo w TLJ, pewnie na siłę znajda jakis sojusznikow z konca galaktyki, albo o zgrozo jakiąś rase misiów, które załatwią całą sprawę.
Nawet ren rok z plotek wydaje mnie sie troche mało aby pozbierać siły po łomocie jakie Resistance dostalo w TLJ, pewnie na siłę znajda jakis sojusznikow z konca galaktyki, albo o zgrozo jakiąś rase misiów, które załatwią całą sprawę.


@Felipe: @Konkol: No właśnie też myślałem o dłuższym przeskoku, bo w rok by nie przestudiowała tych ksiąg wszystkich. Zobaczymy co Abramsowi uda się naprawić.
@Primusek ona się w kilka dni na wyspie nauczyla wiecej niz z tych książek będzie czerpać, dlatego w tym przypadku rok to aż za duzo.
Mnie naprawde bardziej interesuje jakie siły zdołają zgromadzić i jak FO będzie funkcjonowało pod władzą Kylo i Haxa.
@Felipe: No i należy pamiętać o tym, że 9. część ma spiąć wszystkie 3 trylogie razem, więc to też jest ciekawe jak Abrams zamierza to zrobić. Mimo tego, że wyszedłem zniesmaczony z kina po TLJ to i tak czekam z niecierpliwością xD
No i należy pamiętać o tym, że 9. część ma spiąć wszystkie 3 trylogie razem,

Nie trzymalbym sie tak tego. Okaze się, ze będzie kilka nawiązan lub pojawi sie jakas postać z I-III i tyle.
@Primusek: @Felipe: trochę kisnę z tego jak Rey umie czytać xD

Co do zakończenia jedyne co jest ciekawe to los Kylo Rena, reszta, nie wiem wtf, nie mam w ogóle jakiegokolwiek przywiązania do żadnej z postaci