Wpis z mikrobloga

Wychodziliście już dziś na zewnątrz? Mieszkacie w mieście? Wyjdźcie i zobaczcie jak powinna wyglądać niedziela, dzień wolny od pracy. Osobiście mam szczerą nadzieję, że ograniczenia w handlu doprowadzą do tego, że niedziele będą wyglądać tak, jak dzisiejszy dzień - cisza i spokój. #zakazhandlu #takaprawda
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motaboy: Maja tak wygladac, bo tobie, stulejarzowi parchatemu, sie tak widzi? Haha. A nie maja wygladac na szczesliwe ulice wypelnione ludzmi robiacymi nic, bo nigdzie nie mozna wypic i nic zrobic?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: No widzisz, a u mnie w mieście jeżdżą tylko dwie linie i pracują tylko kierowcy co się na ochotnika zgłosili. A w większości miast w ogóle autobusy dziś nie jeżdżą, ale to Wielka Brytania.
  • Odpowiedz
  • 0
@RatKing: Jak każdy inny od 89 roku. Na tym polega demokracja. Niegłosujący w ogóle nie mają prawa decydować i wypowiadać się o kierunku zmian, bo i tak swoje państwo mają w dupie.
  • Odpowiedz
@motaboy: No dobrze dobrze, taki krajc patologiczny, coz zrobic. Pochwal sie co robisz w te niedziele. Pewnie wisisz na oknie na poduszce i patrzysz na zycia innych, skoro puste ulice w swieto sa dla ciebie instant bonerowe.
  • Odpowiedz
  • 0
@ButtHurtAlert: bo tak postanowił ustawodawca. Koniec. Kropka. Ja z kolei jestem zdania że nie należy równać w dół. Masz takie propozycje - idź z nimi do polityki. Na tą chwile ograniczenia w handlu nie obejmują stacji benzynowych.
  • Odpowiedz
Ale nie zmuszaj do tego innych.


@nexetpl: Ja? A co ja niby mam z tym wspólnego? Mnie się to podoba, uważam że to słuszny kierunek, widzę w tym same zalety, ale nie mam, słodziutki, na to najmniejszego wpływu. Przeceniasz moje możliwości.
  • Odpowiedz
@motaboy: to jedynie wskazuje że w tych dniach ludzie faktycznie świętują i jest to potrzebne, a nie sztucznie w każdą niedzielę. Jak chcesz to nie pracuj i nie kupuj w tych dniach, a nie zmuszanie i narzucanie stylu bycia i życia innym w imię własnej wizji świata.
  • Odpowiedz
o jedynie wskazuje że w tych dniach ludzie faktycznie świętują i jest to potrzebne, a nie sztucznie w każdą niedzielę.


Inaczej. Kiedyś tak wyglądała każda niedziela. Zmieniło się to, bo pozwolono na to, żeby był to normalny dzień pracujący.

Jak chcesz to nie pracuj i nie kupuj w tych dniach, a nie zmuszanie i narzucanie stylu bycia i życia innym w imię własnej wizji świata.


To
  • Odpowiedz
nie zawsze bo dopiero w latach 20 xix. Mnie się nie podoba, gdyż jestem wolnosciowcem w sprawach gospodarczych.


@hubbus: Skoro już w zupełnie absurdalny sposób chcesz się cofać tak daleko, to zwracam uwagę że mylisz się kolego. W niedzielę się nie pracowało przez wieki, z krótką przerwą na czas rewolucji przemysłowej (kiedy i tak wywoływało to opór).

"wolnościowiec w sprawach gospodarczych" - nie chcę tego nawet komentować, bo znów będę
  • Odpowiedz