Wpis z mikrobloga

Laski codziennie wystawiają facetów, robią ich w #!$%@?, balują na ich koszt, wiedząc że nie chcą żadnej relacji: rycerzyki śpią.
Jeden raz jakis wykopek zrobi w konia laskę na tinderze. Rycerzyki: O TY KUUUUURWAAAA MIZOGINIE STULEJARZU PRZEGRYWIE INCELU
#przegryw
#klaudiusz
  • 10
  • Odpowiedz
@Cephei: Taki wygląd ich. Kręcą gównoburzę, a w sumie nic wielkiego się nie stało, ludzie wystawiali się już setki lat temu, w czasach przed tinderem. Chociaż z drugiej strony, gdyby nie ci hurr-durzący, to nie byłoby tyle beki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SamiecOmega: Dawniej oznaczało faceta, który nie rucha, mimo że by chciał i przy tym skrajnie nienawidzi wszystkich kobiet. Teraz to jest w zasadzie takie uniwersalne słowo, którym można #!$%@?ć w każdego, kto się z rycerzykami nie zgadza i ośmielił się skrytykować jakąś p0lkę witaminkę.
  • Odpowiedz
@Cephei: zasadnicze pytanie: dlaczego nie robi w konia tych dziewczyn, które kogoś wystawiły? Dlaczego jakaś niewinna i nieświadoma laska ma zostać wykorzystana/oszukana/ośmieszona tylko dlatego, że jej poprzedniczka to głupia pinda? Było już kilku takich co uznawali odpowiedzialność zbiorową...
  • Odpowiedz
@Cephei: ogólnie mam gdzieś tę inbę z Klaudiuszem, ale masz dużo racji. Przez tindera umówiłem się 3 razy. Raz laska była z 2 razy grubsza w realu niż na fotach. Druga mnie wystawiła. Tzn. umówiliśmy się na dany dzień, przygotowywałem się parę godzin (fryzjer, prasowanie, wybranie lokalu, itd.), w dany dzień otwieram apkę, a tam para usunięta...

Tylko raz na 3 próby dziewczyna przyszła i była taka jak na fotach. Duża
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: wciąż to nie jest to samo, szczególnie, że większość tych dziewczyn wystawianych to raczej takie zwykłe dziewczyny, koleżanki, winne są tylko temu, że spodobał im się przystojny ale chamowaty facet. Dlaczego ten cały Klaudiusz nie startuje do tych lasek w stylu gwiazd Instagrama, które najczęściej odwalają takie akcje i mają się za ideały? I tak uważam to za marnowanie czasu, ale chyba zdajecie sobie sprawę, że to działa odwrotnie i
  • Odpowiedz