Wpis z mikrobloga

@kochamschabowe: pożyczkę będziesz spłacać w ratach. Kwotę raty, termin spłaty oraz numer rachunku znajdziesz w umowie pożyczki. Umowę oraz harmonogram spłaty pożyczki otrzymasz pocztą mailową oraz tradycyjną.
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: @allegro_pl: Te nowe raty od zera to jakaś tragedia.
1. To nie są raty tylko limit kredytowy, a dokładniej Bank wydaje wirtualną kartę kredytową.
2. Dostałem umowę (jest w niej nr umowy)ale nigdzie w niej nie ma konta do spłaty, jest tylko informacja że bank będzie wysyłał do 11 dni po zakończeniu okresu rozliczenia (przypadającego na 5 każdego miesiąca) mailowo informację o wysokości spłaty.

Mam nadzieję że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gchmurka: @allegro_pl też uważam że to średnio w porządku dawać zamiast rat tego typu kredyt odnawialny. Najgorsze jest to, że jak się połapałem że to kredyt odnawialny nie miałem możliwości rezygnacji i wyboru innej metody płatności. Dodatkowo brak informacji dla klienta (w sumie nie wiem czy mam czekać teraz do 5 + te kilkanaście dni na informacje gdzie i ile mam zapłacić. No ogólnie słabo allegro, słabo.
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy dobrze doczytałem, ale zrezygnować z tego kredytu odnawialnego można dopiero po 6 miesiącach. Tzn można wcześniej, ale wtedy płaci się za to 25 zł. I żeby z niego zrezygnować trzeba wysłać pismo z miesięcznym wyprzedzeniem.
  • Odpowiedz