Wpis z mikrobloga

Wjechało SBC na pierwszą moim zdaniem naprawdę fajną i opłacalną kartę FUTMAS :)
Matuidi za którego zapłaciłem około 100k (trochę snajperki i jedna niewymienna karta 86 w klubie)
Grałem wcześniej jego złotą oraz UCL kartą i już tamte były spoko a ta może być tylko lepsza.

Nawet jak wyjdzie wam 150k kosztu SBC to i tak chyba warto, bo to karta, która łączy się w hybrydzie z Ronaldo i jest zdecydowaną topką jeśli chodzi o ZŁOTE KARTY w FIFA 19 na pozycji ŚPD z wytycznymi zostawaj z tyłu, przecinaj linie podań itd. (tylko i wyłącznie)

A jak przyjdzie czas wymiany na lepszych pomocników to 100k to i tak będzie drobnym wydatkiem a ten Matuidi zostanie jako zmiennik do samych TOTSÓW.

#fifa19 #fut #fut19
Pobierz
źródło: comment_BPMbo4e3rBcsnzzwWTeDIY11wSaELYXo.jpg
  • 12
@Veyn: Ale co mam ryzykować? Że ktoś mi się na konto #!$%@?? ;P
Bo chyba nie bana skoro wszystko zdobyte jak najbardziej legalnie z handlowania i grania póki co w każdym tygodniu w FUT CHAMPIONS i DR.

PS. Mam mocne hasła i wszędzie gdzie to możliwe weryfikację dwuetapową i na mailach i na koncie EA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@prodigi: Ja to lubię grać jednym i tym samym składem przez całą FIFĘ a jak już robić upgrade to zbierać przez miesiąc na jednego zawodnika :P

Jak wychodzi SBC to się nie mogę powstrzymać i wyprzedaję pół klubu (zawodnicy z paczek - nie tykam składu ani ławki.) + inwestycje i robię go.

Tym sposobem w składzie mam wymiennego tylko Ronaldo, DDG i De Bruyne.
@proofd12: U mnie raczej musi już dać :P
Strzały ma dobre, siłę i wszystko inne też. Taki trochę słabszy Gullit, ale na tego to SBC pewnie będzie o 2 miliony droższe, albo w takim czasie, że karty wszystkie już potanieją a graczy będzie mniej.

Na chwilę obecną według mnie - warto, bo jest dobry i gdy ma piłkę przy nodze to to się czuje.
W dodatku niezłe darmowe paczki i szansa