Wpis z mikrobloga

@lyman11: ja też miałem, stoi z rozwaloną matrycą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, czy nie kupić drugiego, ale raczej poczekam do lutego/marca może pojawi się coś ciekawszego

Jedyne co trzeba zrobić od razu po zakupie to wyłączyć ten odrażający tryb wygładzania ruchu, czy jak to się zwie. W sensie, że filmy wyglądają nienaturalnie. Nie wiem skąd się to wzięło, ale jest w większości telewizorów średniej-wyższej klasy @
@niezwornowazony: True Montion? bez tego nawet bym nie kupił telewizora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż znam ludzi którym też to przeszkadza ale ja bez tego filmu nie oglądam, a co dopiero w grach, działa świetnie szczególnie jak grasz na konsoli na telewizorze.
@lyman11: ja obejrzałem z tym trybem kilka filmów, czasami miałem ochotę pluć popcornem. Nie potrafię tego znieść, na początku myślałem, że to HBO Go i Netflix dają takie wersje bo telewizor obsługuje wyższą częstotliwość, czy coś... Potem udało się wyłączyć.

W grach owszem, bo tutaj ważna jest immersja, ale filmy ogląda się jednak jako bierny obserwator. W sporcie też się przydaje, bo dynamika ma tu duże znaczenie, ale w filmach nie
@sezonowiec1: też myślę nad tym telewizorem, czy mógłbyś napisać parę zdań na jego temat? Jakie są twoje odczucia i czy po tych paru dniach byś go polecił? Co mógłbyś powiedzieć o tych kątach widzenia, bo to niby największą wada? No i gdzie kupowałeś i za ile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maxiu: wzialem w rtv euro agd, bo potrzebowalem na raty (3799 bodajze kosztowal). Generalnie to w sumie nie mam zastrzezen, jezeli masz dobre wifi w pokoju i chcesz ogladac netflixa to spoko (tylko na netflixie ogladalem filmy). Co do katow widzenia to nie wiem, bo mam podwieszany i moge sobie ustawiac ekran w swoja strone za każdym razem. Generalnie jezeli chcialbys go podwieszac to jest duzo pieprzenia sie z tym. Jak