Wpis z mikrobloga

@LubieRZca: Brit Care Gain free, jak online to polecam Simpson Premium Sensitive (moje jedzą z kaczką).
Nie wolno zmieniać karmy nagle, powinieneś kupić nową póki masz jeszcze starą i zmieniać stopniowo, w przeciwnym razie zaserwujesz psu rewolucje żołądkowe.

Royal Canin to cienizna. I nie słuchaj wyżej żeby pytać u weterynarza czy w sklepie zoologicznym. Weterynarz poleci Royala albo Hillsa czyli to za co im smarują, a w zoologu to na czym
  • Odpowiedz
Ich też wysłucham i rozważę


@LubieRZca: nie polecam. Weterynarze najczęściej nie mają z dietetyką nic wspólnego i/lub wciskają to, co mają w swojej lecznicy. W zoologu, jeśli trafisz na kogokolwiek przeszkolonego, to też będą polecać tylko to co mają na stanie, pomijając już przebitkę cenową. RC to ścierwo. Jeśli pies je wszystko bez problemu i nie jest zbyt wrażliwy, nie ma alergii ani problemów pokarmowych, to masz spore pole do popisu.
matra - > Ich też wysłucham i rozważę

@LubieRZca: nie polecam. Weterynarze najczęś...

źródło: comment_ClzswxXBaunmAMHdIDo9Gjxxi5LeBG8F.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nama: W przypadku mojego psa Hills (z/d) okazał się zbawieniem, a wcześniej stosowałem karmy, które są o wiele bardziej cenione i znajdują się na tej liście. Są przypadki kiedy zastosowanie karmy weterynaryjnej jest uzasadnione.
  • Odpowiedz